| Nato: | 12-06-2012 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1290969 |
| Microchip: | 380260000815564 |
| Madre: | ZIENA |
| Padre: | VIGOS |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,46% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 70.97 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.31 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() VIGOSHD A ED 0COI: 24.66% |
![]() DUNCANHD A -COI: 21.78% |
![]() TABORHD A -COI: 20.03% |
![]() Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
Ajša Nemesis CS- -COI: 20.87% |
||||
![]() GREY- -COI: 20.65% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() QUERISHD A -COI: 20.00% |
![]() DOBRY DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
Fehérlófia Dinon Dánon- -COI: 16.83% |
||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() Beauty Kazanova stopa- -COI: 18.39% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Aranka Strážní pes CSHD A -COI: 13.15% |
||||
![]() BLUMA PASSO DEL LUPOHD A -COI: 19.78% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
![]() Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
Atos Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
|
Besi Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
||||
![]() Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dora Šedá eminence- -COI: 20.75% |
||||
![]() Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
![]() Alko Volání roduHD A -COI: 18.97% |
Admir Tribeč CS- -COI: 25.80% |
||
Carin Hlas divočiny CSHD B -COI: 15.03% |
||||
![]() Farna Jimili CS- -COI: 23.91% |
Dan Balmar CS- -COI: 16.94% |
|||
Alda od Pavlišina CS- -COI: 25.33% |
||||
![]() ZIENAHD B ED 0COI: 27.27% |
![]() GRIDO- -COI: 20.11% |
![]() ANGEL- -COI: 16.39% |
![]() Ajax ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Heriet z Holické pláně CSHD B -COI: 12.32% |
||||
![]() Bora Mrazivé ticho- -COI: 14.56% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() PRISCA- -COI: 19.17% |
![]() PORAN- -COI: 20.65% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() ZERA- -COI: 19.56% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
Dita Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||||
![]() LILLA- -COI: 19.17% |
![]() PORAN- -COI: 20.65% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
|
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dora Šedá eminence- -COI: 20.75% |
||||
![]() ZIRA- -COI: 19.56% |
![]() Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
||
Ajša Nemesis CS- -COI: 20.87% |
||||
![]() Dita Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
Atos Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
|||
Besi Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| YUKI SULLE ORME DEL LUPO x FORESTA INCANTATA FYNNEGAN 2014-12-16 | |||||
| MOTOMO ♂ | - | - | - | - | |
| AMANI ♂ | HD A | ED 0 | - | - | |
| LAKOTA ♂ | - | - | - | - | |
| ANOUK ♁ | HD A | ED 0 | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| YUKI SULLE ORME DEL LUPO | 1 | 4 | 4 | 2 (50%) | 100% | - | - | - | - |
| ZIENA | 4 | 4 | 16 | 7 (43.75%) | 71.43% | 28.57% | - | - | - |
| LILLA | 2 | 4 | 8 | 2 (25%) | 50% | 50% | - | - | - |
| ZIRA | 1 | 2 | 2 | - | - | - | - | - | - |
| Dita Břevnovská stopa CS | 2 | 7 | 14 | 3 (21.43%) | 33.33% | 66.67% | - | - | - |
| Besi Zepeř CS | 3 | 6.67 | 20 | 5 (25%) | 80% | - | - | 20% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| YUKI SULLE ORME DEL LUPO | 4 | 75% | 25% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ZIENA | 16 | 56.25% | 43.75% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| LILLA | 8 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ZIRA | 2 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Dita Břevnovská stopa CS | 14 | 35.71% | 64.29% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Besi Zepeř CS | 20 | 35% | 65% | 28.57% | 23.08% | 65 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,5 | Dyk Věrný | 1,30899% | 15.625 | 18,64% | 48 |
| 4 | ♂ 4,5 - ♀ 4,5 | Fehérlófia Dalos Duna | 1,99455% | 18.75 | 16,83% | 38 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 4,5 | Charon Šedá eminence | 0,66844% | 12.5 | 17,24% | 120 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,22614% | 6.25 | 18,08% | 83 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 5,5,6 | Adon Irpruš | 0,22846% | 10.9375 | 21,06% | 43 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Besi Zepeř CS | 0,32558% | 7.8125 | 13,4% | 20 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Atos Břevnovská stopa CS | 0,34839% | 7.8125 | 21,29% | 14 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 5,6 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,10721% | 10.9375 | 12,32% | 32 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 5,6 | Dora Šedá eminence | 0,11659% | 10.9375 | 20,75% | 25 |
| 5 | ♂ 5,7,7 - ♀ 7,7 | Dan Balmar CS | 0,11263% | 6.25 | 16,94% | 54 |
| 5 | ♂ 5,7,7 - ♀ 7,7 | Alda od Pavlišina CS | 0,12153% | 6.25 | 25,33% | 35 |
| COI TOTALE: | 5,55851% |