| Nato: | 19-02-2007 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Udoli Uskin de Louba Tar |
| Padre: | Xenos Xerxes de Louba Tar |
| Allevatore: | de Louba Tar |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | FR |
| WOLF BLOOD: | 25.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,63% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 74.19 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.55 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maxim de Louba Tar | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Xenos Xerxes de Louba Tar | 3 | 5 | 15 | 5 (33.33%) | - | - | - | 20% | - |
| Chrop z Kladenské záře CS | 12 | 4.42 | 53 | 12 (22.64%) | 50% | 16.67% | 16.67% | 16.67% | - |
| Bey Jimili CS | 6 | 5.83 | 35 | 3 (8.57%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Argos z Doušova dvora CS | 2 | 7 | 14 | 1 (7.14%) | 100% | - | - | - | - |
| Ayak z Vlamy CS | 5 | 7.6 | 38 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maxim de Louba Tar | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Xenos Xerxes de Louba Tar | 15 | 33.33% | 66.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Chrop z Kladenské záře CS | 53 | 49.06% | 50.94% | 3.85% | 3.7% | 69 cm | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bey Jimili CS | 35 | 65.71% | 34.29% | 4.35% | 33.33% | 68 cm | 30.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Argos z Doušova dvora CS | 14 | 64.29% | 35.71% | 44.44% | 80% | 66.8 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ayak z Vlamy CS | 38 | 47.37% | 52.63% | 27.78% | 30% | 68.4 cm | 42.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 2,4 - ♀ 4 | Chrop z Kladenské záře CS | 4,46018% | 37.5 | 17,17% | 53 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Fehérlófia Ádáz | 1,77293% | 18.75 | 16,83% | 12 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Jolly Šedá eminence | 0,84401% | 12.5 | 10% | 30 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Atos Heol CS | 0,21443% | 10.9375 | 12,32% | 38 |
| 4 | ♂ 4,6 - ♀ 6,6 | Alda od Pavlišina CS | 0,24306% | 10.9375 | 25,33% | 35 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,5 | Eta Pohostinstvo CS | 0,21417% | 9.375 | 9,98% | 16 |
| 6 | ♂ 5,5 - ♀ 5,5,6,6 | Gar z Rosíkova CS | 1,05196% | 15.625 | 20,17% | 130 |
| 6 | ♂ 5,7 - ♀ 5,7,7,7 | Flit z Rosíkova CS | 0,32487% | 9.375 | 11,03% | 61 |
| 23 | ♂ 5,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 6,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 0,54932% | 25 | 25% | 246 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,05156% | 6.25 | 6,33% | 62 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 7,7 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,04945% | 7.03125 | 1,36% | 30 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 7,7 | Ayak z Vlamy CS | 0,05286% | 7.03125 | 8,35% | 38 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 7,7 | Atos z Belešova CS | 0,05414% | 7.03125 | 11,03% | 68 |
| 6 | ♂ 5,6,7 - ♀ 7,7,7 | Acarka Bropa CS | 0,10206% | 7.8125 | 4,97% | 22 |
| 5 | ♂ 5,7 - ♀ 7,7,7 | Bruna z Banišťa CS | 0,05364% | 6.25 | 9,86% | 43 |
| COI TOTALE: | 10,03864% |