| Datum narození: | 19-02-2007 |
| Pohlaví: | Fena |
| Registr: | - |
| Mikročip: | - |
| Matka: | Udoli Uskin de Louba Tar |
| Otec: | Xenos Xerxes de Louba Tar |
| Chovatel: | de Louba Tar |
| Majitel: | - |
| Původ: | FR |
| WOLF BLOOD: | 25.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,63% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 74.19 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.55 % Powered by WGI LAB | Bonitace: | - |
| Kontakty: |
| Jméno | Vrhy | Σ | Potomci | HD test | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mousa de Louba Tar | 4 | 5.25 | 21 | - | - | - | - | - | - |
| Udoli Uskin de Louba Tar | 2 | 4.5 | 9 | - | - | - | - | - | - |
| Hennes Sighi van Rijneckerhof | 3 | 5.67 | 17 | 3 (17.65%) | 100% | - | - | - | - |
| Alda Ceska de Louba Tar | 3 | 4 | 12 | 1 (8.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Jolly Šedá eminence | 4 | 7.5 | 30 | 3 (10%) | 33.33% | 33.33% | 33.33% | - | - |
| Eta Pohostinstvo CS | 2 | 8 | 16 | 10 (62.5%) | 40% | 10% | 20% | 10% | 20% |
| Jméno | Potomci | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mousa de Louba Tar | 21 | 38.1% | 61.9% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Udoli Uskin de Louba Tar | 9 | 33.33% | 66.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Hennes Sighi van Rijneckerhof | 17 | 29.41% | 70.59% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Alda Ceska de Louba Tar | 12 | 58.33% | 41.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Jolly Šedá eminence | 30 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Eta Pohostinstvo CS | 16 | 43.75% | 56.25% | 28.57% | 33.33% | 67.5 cm | 63.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generace | Jméno | Chovatelská stanice | % Krev | Pokrevní příb. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 2,4 - ♀ 4 | Chrop z Kladenské záře CS | 4,46018% | 37.5 | 17,17% | 53 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Fehérlófia Ádáz | 1,77293% | 18.75 | 16,83% | 12 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Jolly Šedá eminence | 0,84401% | 12.5 | 10% | 30 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Atos Heol CS | 0,21443% | 10.9375 | 12,32% | 38 |
| 4 | ♂ 4,6 - ♀ 6,6 | Alda od Pavlišina CS | 0,24306% | 10.9375 | 25,33% | 35 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,5 | Eta Pohostinstvo CS | 0,21417% | 9.375 | 9,98% | 16 |
| 6 | ♂ 5,5 - ♀ 5,5,6,6 | Gar z Rosíkova CS | 1,05196% | 15.625 | 20,17% | 130 |
| 6 | ♂ 5,7 - ♀ 5,7,7,7 | Flit z Rosíkova CS | 0,32487% | 9.375 | 11,03% | 61 |
| 23 | ♂ 5,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 6,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 0,54932% | 25 | 25% | 246 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,05156% | 6.25 | 6,33% | 62 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 7,7 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,04945% | 7.03125 | 1,36% | 30 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 7,7 | Ayak z Vlamy CS | 0,05286% | 7.03125 | 8,35% | 38 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 7,7 | Atos z Belešova CS | 0,05414% | 7.03125 | 11,03% | 68 |
| 6 | ♂ 5,6,7 - ♀ 7,7,7 | Acarka Bropa CS | 0,10206% | 7.8125 | 4,97% | 22 |
| 5 | ♂ 5,7 - ♀ 7,7,7 | Bruna z Banišťa CS | 0,05364% | 6.25 | 9,86% | 43 |
| CELKOVÝ COI: | 10,03864% |