| Nato: | 13-02-2005 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO0576763 |
| Microchip: | - |
| Madre: | Cessy Arančino Poselství |
| Padre: | ARIMMINUM WAHOTS |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27% Powered by WGI LAB |
| COI: | 18,4% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.04 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JORIA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Cessy Arančino Poselství | 1 | 7 | 7 | 1 (14.29%) | - | - | 100% | - | - |
| Aranka Tinkin dvor CS | 3 | 6.33 | 19 | 3 (15.79%) | 66.67% | - | 33.33% | - | - |
| Ada Hreškov dvor CS | 1 | 4 | 4 | 3 (75%) | 66.67% | - | - | 33.33% | - |
| Ajka Tokajská oblast' CS | 3 | 4.33 | 13 | - | - | - | - | - | - |
| Ada Ruskov dvor CS | 2 | 5 | 10 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JORIA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Cessy Arančino Poselství | 7 | 28.57% | 71.43% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Aranka Tinkin dvor CS | 19 | 42.11% | 57.89% | 25% | 18.18% | 68.5 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ada Hreškov dvor CS | 4 | 25% | 75% | 100% | 66.67% | 68 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ajka Tokajská oblast' CS | 13 | 30.77% | 69.23% | - | 33.33% | - | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ada Ruskov dvor CS | 10 | 40% | 60% | - | 33.33% | - | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Asta z Tondova CS | 0,42438% | 9.375 | 9,99% | 23 |
| 4 | ♂ 5,6,7 - ♀ 4 | Gar z Rosíkova CS | 0,81819% | 11.71875 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Cita z Banišťa CS | 0,21458% | 7.8125 | 9,86% | 27 |
| 20 | ♂ 7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,5,5,6,6,6,6,6,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 1,40381% | 26.5625 | 25% | 246 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,32374% | 7.8125 | 12,16% | 19 |
| 4 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5 | Brita od Pavlišina CS | 0,42535% | 8.59375 | 25,33% | 17 |
| 5 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,6 | Bruna z Banišťa CS | 0,21458% | 7.8125 | 9,86% | 43 |
| 6 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,6,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,15106% | 8.59375 | 3,4% | 37 |
| 6 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6,7,7 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,10796% | 7.8125 | 10,65% | 33 |
| COI TOTALE: | 4,08364% |