| Nato: | 11-01-2005 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO0630457 |
| Microchip: | - |
| Madre: | RAMSY PASSO DEL LUPO |
| Padre: | FALCO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 25,23% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 66.13 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.14 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AXEL | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FALCO | 1 | 9 | 9 | - | - | - | - | - | - |
| SAREK | 5 | 6.4 | 32 | 2 (6.25%) | - | 50% | - | 50% | - |
| Charon Šedá eminence | 18 | 6.67 | 120 | 27 (22.5%) | 40.74% | 44.44% | - | 7.41% | 7.41% |
| Aras z Jundrovského boru CS | 4 | 5.5 | 22 | 7 (31.82%) | 42.86% | - | 42.86% | - | 14.29% |
| Aron z Jitčina dvora CS | 3 | 6.67 | 20 | 5 (25%) | 60% | 20% | - | 20% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AXEL | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FALCO | 9 | 44.44% | 55.56% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| SAREK | 32 | 53.13% | 46.88% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Charon Šedá eminence | 120 | 44.17% | 55.83% | 1.89% | 7.46% | 71 cm | 62.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aras z Jundrovského boru CS | 22 | 63.64% | 36.36% | 28.57% | 12.5% | 69.3 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aron z Jitčina dvora CS | 20 | 35% | 65% | 14.29% | 15.38% | 68 cm | 31.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 3 | Charon Šedá eminence | 3,56499% | 25 | 17,24% | 120 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Fehérlófia Dalos Duna | 1,77293% | 18.75 | 16,83% | 38 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Dik Břevnovská stopa CS | 1,74986% | 18.75 | 15,75% | 14 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | Besi Zepeř CS | 0,86821% | 15.625 | 13,4% | 20 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | Atos Břevnovská stopa CS | 0,92905% | 15.625 | 21,29% | 14 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,5 | Exa Vopa CS | 0,32164% | 10.9375 | 12,32% | 24 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,5 | Ariel Lobos CS | 0,3167% | 10.9375 | 8,95% | 42 |
| 6 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 5,6 | Brita od Pavlišina CS | 0,30382% | 11.71875 | 25,33% | 17 |
| 4 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,05396% | 8.59375 | 12,16% | 19 |
| 7 | ♂ 5,7,7 - ♀ 5,6,7,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,30212% | 10.9375 | 3,4% | 37 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Aba Vopa CS | 0,10844% | 6.25 | 12,4% | 15 |
| 5 | ♂ 6,6 - ♀ 5,6,6 | Gar z Rosíkova CS | 0,11688% | 9.375 | 20,17% | 130 |
| 9 | ♂ 6,6,6,6,7 - ♀ 5,6,6,6 | Barry z Doušova dvora CS | 0,36091% | 14.84375 | 6,33% | 62 |
| COI TOTALE: | 10,76951% |