| Nato: | 18-06-2005 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Elza Křivoklátský Atos |
| Padre: | Art Vlčí sen |
| Allevatore: | des Plaines de l'Est |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | FR |
| WOLF BLOOD: | 25.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,14% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 69.35 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.70 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anthares des Plaines de l'Est | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Art Vlčí sen | 6 | 6.67 | 40 | 5 (12.5%) | 40% | - | 40% | 20% | - |
| Jerry Lee z Molu Es | 7 | 6.14 | 43 | 25 (58.14%) | 64% | 8% | 12% | 16% | - |
| Ali Reolup | 12 | 5 | 60 | 25 (41.67%) | 76% | 12% | 4% | 4% | 4% |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 16 | 5.19 | 83 | 21 (25.3%) | 38.1% | 14.29% | 14.29% | 14.29% | 19.05% |
| Atos Heol CS | 7 | 5.43 | 38 | 13 (34.21%) | 46.15% | 7.69% | 15.38% | 23.08% | 7.69% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anthares des Plaines de l'Est | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Art Vlčí sen | 40 | 42.5% | 57.5% | 5.88% | 4.35% | 69 cm | 67 cm | - | - | - | 105.9 | 56.7 | - |
| Jerry Lee z Molu Es | 43 | 53.49% | 46.51% | 26.09% | 25% | 70.5 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ali Reolup | 60 | 58.33% | 41.67% | 28.57% | 48% | 69.5 cm | 63.7 cm | 107.6 | 54.5 | - | - | - | - |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 83 | 62.65% | 37.35% | 26.92% | 38.71% | 66.9 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Atos Heol CS | 38 | 47.37% | 52.63% | 16.67% | 30% | 66.7 cm | 62.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 2 | Bora Mabosa CS | 7,01516% | 37.5 | 15,92% | 32 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,8633% | 15.625 | 12,16% | 19 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | Ariel Lobos CS | 1,26679% | 15.625 | 8,95% | 42 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Exa Vopa CS | 0,42886% | 9.375 | 12,32% | 24 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 4 | Asta z Tondova CS | 0,42438% | 12.5 | 9,99% | 23 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 4 | Gar z Rosíkova CS | 0,46754% | 12.5 | 20,17% | 130 |
| 6 | ♂ 5,5,6,6 - ♀ 4,5 | Barry z Doušova dvora CS | 1,13428% | 18.75 | 6,33% | 62 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | Aba Vopa CS | 0,21687% | 10.9375 | 12,4% | 15 |
| 4 | ♂ 6,6 - ♀ 4,5 | Bak z Doušova dvora CS | 0,30935% | 12.5 | 6,33% | 31 |
| 14 | ♂ 6,6,6,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,5,6,6,6 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,74172% | 20.3125 | 1,36% | 30 |
| 13 | ♂ 6,6,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,5,6,6,6 | Ayak z Vlamy CS | 0,58143% | 18.75 | 8,35% | 38 |
| 24 | ♂ 6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 0,79346% | 25.78125 | 25% | 246 |
| 5 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,6 | Acarka Bropa CS | 0,05103% | 7.8125 | 4,97% | 22 |
| 6 | ♂ 6,7,7,7 - ♀ 5,6 | Atos z Belešova CS | 0,10829% | 8.59375 | 11,03% | 68 |
| 6 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5,6,7 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,10796% | 7.8125 | 10,65% | 33 |
| COI TOTALE: | 14,5104% |