| Nato: | 15-10-2000 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Aretha Hanka z Vlasatic |
| Padre: | Hasso z Kladenské záře CS |
| Allevatore: | Bohemia Genao |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 26.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,16% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 72.58 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.65 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avar Lupus Bohemia Genao | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Hasso z Kladenské záře CS | 6 | 5.67 | 34 | 11 (32.35%) | 27.27% | 9.09% | 54.55% | 9.09% | - |
| Alan Břevnovská stopa CS | 9 | 5.89 | 53 | 6 (11.32%) | 50% | - | 33.33% | - | 16.67% |
| Ben z Vlčí pláně CS | 3 | 6.33 | 19 | 9 (47.37%) | 77.78% | - | 11.11% | 11.11% | - |
| Bak z Doušova dvora CS | 5 | 6.2 | 31 | 3 (9.68%) | 33.33% | - | - | 66.67% | - |
| Ayak z Vlamy CS | 5 | 7.6 | 38 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avar Lupus Bohemia Genao | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Hasso z Kladenské záře CS | 34 | 52.94% | 47.06% | 27.78% | 43.75% | 68.8 cm | 64.3 cm | - | - | - | 108 | 55 | - |
| Alan Břevnovská stopa CS | 53 | 58.49% | 41.51% | 9.68% | 13.64% | 68.7 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ben z Vlčí pláně CS | 19 | 47.37% | 52.63% | 66.67% | 40% | 66.7 cm | 46.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bak z Doušova dvora CS | 31 | 51.61% | 48.39% | 25% | 6.67% | 67.5 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Ayak z Vlamy CS | 38 | 47.37% | 52.63% | 27.78% | 30% | 68.4 cm | 42.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Flit z Rosíkova CS | 0,86632% | 12.5 | 11,03% | 61 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Atos z Belešova CS | 0,86632% | 12.5 | 11,03% | 68 |
| 15 | ♂ 4,5,5,5,5,6,6 - ♀ 5,5,5,5,5,6,6,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 9,8877% | 41.40625 | 25% | 246 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Tola z Pohraniční stráže | 0,20142% | 6.25 | 3,4% | 37 |
| 5 | ♂ 5,5,5 - ♀ 5,5 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,86365% | 15.625 | 10,65% | 33 |
| 8 | ♂ 5,7 - ♀ 5,6,6,7,7,7 | Lord z Pohraniční stráže (F3) | 0,59052% | 12.5 | 0,78% | 68 |
| 6 | ♂ 6,6,6 - ♀ 5,6,6 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,30713% | 10.9375 | 4,86% | 21 |
| 4 | ♂ 6,6 - ♀ 5,7 | Ara z Pohraniční stráže | 0,20313% | 7.03125 | 4,31% | 29 |
| COI TOTALE: | 13,78617% |