| Nato: | 19-05-2005 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Asta Vlčí naděje |
| Padre: | Falko vom Wechsbrunnen |
| Allevatore: | vom B?¶hmerwald |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | DE |
| WOLF BLOOD: | 28.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,87% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 77.42 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.65 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Phoenix vom Böhmerwald | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Asta Vlčí naděje | 4 | 8.75 | 35 | - | - | - | - | - | - |
| Cira Volání rodu | 3 | 6.33 | 19 | 5 (26.32%) | 20% | 20% | 40% | 20% | - |
| Dyna ze Slivníku CS | 2 | 5.5 | 11 | 5 (45.45%) | 40% | - | 40% | - | 20% |
| Aska Jimili CS | 5 | 6.6 | 33 | 6 (18.18%) | 66.67% | 16.67% | 16.67% | - | - |
| Alda od Pavlišina CS | 6 | 5.83 | 35 | 6 (17.14%) | 50% | - | 16.67% | 33.33% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Phoenix vom Böhmerwald | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Asta Vlčí naděje | 35 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Cira Volání rodu | 19 | 47.37% | 52.63% | 44.44% | 30% | 69.3 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dyna ze Slivníku CS | 11 | 36.36% | 63.64% | 25% | 57.14% | 68 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aska Jimili CS | 33 | 54.55% | 45.45% | 11.11% | 26.67% | 69 cm | 46 cm | - | - | - | - | - | - |
| Alda od Pavlišina CS | 35 | 42.86% | 57.14% | 40% | 50% | 66.3 cm | 55.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Ara Vopa CS | 0,86749% | 12.5 | 12,4% | 19 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Brita od Pavlišina CS | 0,48611% | 9.375 | 25,33% | 17 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,43165% | 9.375 | 12,16% | 19 |
| 31 | ♂ 4,5,5,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 6,95801% | 45.3125 | 25% | 246 |
| 5 | ♂ 4,6,6 - ♀ 5,6 | Bruna z Banišťa CS | 0,75102% | 14.0625 | 9,86% | 43 |
| 5 | ♂ 4,6,6 - ♀ 5,6 | Flit z Rosíkova CS | 0,75803% | 14.0625 | 11,03% | 61 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Alda od Pavlišina CS | 0,24306% | 6.25 | 25,33% | 35 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Argos z Doušova dvora CS | 0,20623% | 6.25 | 6,33% | 14 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,5 | Acarka Bropa CS | 0,20411% | 9.375 | 4,97% | 22 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,5 | Atos z Belešova CS | 0,21658% | 9.375 | 11,03% | 68 |
| 11 | ♂ 5,6,7,7,7,7 - ♀ 6,6,6,6,7 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,32387% | 14.84375 | 10,65% | 33 |
| 6 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5,6,6 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,24724% | 10.15625 | 1,36% | 30 |
| 5 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6,6 | Ayak z Vlamy CS | 0,15857% | 8.59375 | 8,35% | 38 |
| COI TOTALE: | 11,85197% |