| Nato: | 12-02-2006 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Inka z Litavské kotliny CS |
| Padre: | Qeron z Molu Es |
| Allevatore: | Eden severu |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 26.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,39% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 79.03 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.97 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Next Nice Girl Eden severu | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Inka z Litavské kotliny CS | 7 | 6 | 42 | 10 (23.81%) | 30% | 40% | 20% | 10% | - |
| Abra z Molu CS | 4 | 3.5 | 14 | 4 (28.57%) | 25% | - | 50% | - | 25% |
| Asta z Tondova CS | 3 | 7.67 | 23 | 10 (43.48%) | 70% | - | 30% | - | - |
| Brita z Pražského podhradí CS | 1 | 10 | 10 | 1 (10%) | - | - | 100% | - | - |
| Orina z Pohraniční stráže | 1 | 8 | 8 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Next Nice Girl Eden severu | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Inka z Litavské kotliny CS | 42 | 38.1% | 61.9% | 43.75% | 26.92% | 66.7 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Abra z Molu CS | 14 | 28.57% | 71.43% | 50% | 50% | 62 cm | 49.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asta z Tondova CS | 23 | 43.48% | 56.52% | 60% | 46.15% | 69.2 cm | 53.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Brita z Pražského podhradí CS | 10 | 30% | 70% | 33.33% | 28.57% | 71 cm | 31.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Orina z Pohraniční stráže | 8 | 50% | 50% | 75% | 25% | 71.7 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 3 | Gar z Rosíkova CS | 2,80523% | 21.875 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | Asta z Tondova CS | 0,84876% | 15.625 | 9,99% | 23 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,43165% | 9.375 | 12,16% | 19 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Brita od Pavlišina CS | 0,48611% | 9.375 | 25,33% | 17 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | Arco z Doušova dvora CS | 0,41246% | 10.9375 | 6,33% | 37 |
| 24 | ♂ 6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,5,5,6,6,6,6,6,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 2,74658% | 33.59375 | 25% | 246 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Flit z Rosíkova CS | 0,21658% | 7.8125 | 11,03% | 61 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Bruna z Banišťa CS | 0,21458% | 7.8125 | 9,86% | 43 |
| 4 | ♂ 5,7,7 - ♀ 5 | Acarka Bropa CS | 0,30617% | 7.8125 | 4,97% | 22 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Bak z Doušova dvora CS | 0,10312% | 6.25 | 6,33% | 31 |
| 8 | ♂ 6,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,19779% | 10.15625 | 1,36% | 30 |
| 8 | ♂ 6,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6 | Ayak z Vlamy CS | 0,21143% | 10.15625 | 8,35% | 38 |
| 8 | ♂ 6,7,7,7 - ♀ 5,6,7,7 | Ara z Pohraniční stráže | 0,10157% | 10.15625 | 4,31% | 29 |
| 8 | ♂ 6,7,7,7 - ♀ 5,7,7,7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,10238% | 9.375 | 4,86% | 21 |
| 4 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5 | Atos z Belešova CS | 0,16243% | 5.46875 | 11,03% | 68 |
| COI TOTALE: | 9,34684% |