| Nato: | 20-10-1998 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Ajbix Mrazivé ticho |
| Padre: | Adon Irpruš |
| Allevatore: | z Molu Es |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 29.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 18,41% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 69.35 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.60 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A65 M5 Of P1 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Helios z Molu Es | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Adon Irpruš | 8 | 5.38 | 43 | 19 (44.19%) | 15.79% | 42.11% | 21.05% | 15.79% | 5.26% |
| Adon Kanakor CS | 2 | 5 | 10 | 4 (40%) | 75% | - | - | - | 25% |
| Ajax Břevnovská stopa CS | 7 | 6.57 | 46 | 9 (19.57%) | 66.67% | - | 11.11% | 22.22% | - |
| Ben z Vlčí pláně CS | 3 | 6.33 | 19 | 9 (47.37%) | 77.78% | - | 11.11% | 11.11% | - |
| Bak z Doušova dvora CS | 5 | 6.2 | 31 | 3 (9.68%) | 33.33% | - | - | 66.67% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Helios z Molu Es | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Adon Irpruš | 43 | 58.14% | 41.86% | 36% | 33.33% | 68.7 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Adon Kanakor CS | 10 | 40% | 60% | 100% | 50% | 68.8 cm | 60.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ajax Břevnovská stopa CS | 46 | 58.7% | 41.3% | 25.93% | 52.63% | 67 cm | 49.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ben z Vlčí pláně CS | 19 | 47.37% | 52.63% | 66.67% | 40% | 66.7 cm | 46.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bak z Doušova dvora CS | 31 | 51.61% | 48.39% | 25% | 6.67% | 67.5 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Dan Balmar CS | 1,80212% | 18.75 | 16,94% | 54 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Alda od Pavlišina CS | 0,97223% | 15.625 | 25,33% | 35 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Cita z Doušova dvora CS | 0,78125% | 12.5 | 0% | 22 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Bary z Rosíkova CS | 0,8316% | 12.5 | 6,46% | 55 |
| 20 | ♂ 5,5,5,5,6,6,6,6,6,7,7 - ♀ 4,5,6,6,6,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 6,89697% | 39.0625 | 25% | 246 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 6 | Bruna z Banišťa CS | 0,10729% | 10.9375 | 9,86% | 43 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 6 | Flit z Rosíkova CS | 0,10829% | 10.9375 | 11,03% | 61 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,5 | Kazan (F1) z Pohraniční stráže | 0,19531% | 9.375 | 0% | 20 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 5,5,6 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,49448% | 12.5 | 1,36% | 30 |
| 5 | ♂ 5,5,6 - ♀ 6,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,15106% | 10.15625 | 3,4% | 37 |
| 7 | ♂ 5,6,6,7,7 - ♀ 5,7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,35832% | 11.71875 | 4,86% | 21 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Ayak z Vlamy CS | 0,10571% | 6.25 | 8,35% | 38 |
| COI TOTALE: | 12,80465% |