| Nato: | 12-01-1998 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Bruna od Buližníku CS |
| Padre: | Adon Irpruš |
| Allevatore: | Schovanka |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,13% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 61.29 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.60 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Ambra Schovanka x Cezar od Buližníku CS 2002-12-01 | |||||
| Laika Belij klik ♁ | - | - | - | - | |
| Zina Belij klik ♁ | - | - | - | - | |
| Sheli Belij klik ♁ | - | - | - | - | |
| Lucky Belij klik ♂ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ambra Schovanka | 1 | 4 | 4 | - | - | - | - | - | - |
| Bruna od Buližníku CS | 1 | 8 | 8 | 2 (25%) | 50% | - | 50% | - | - |
| Asta Břevnovská stopa CS | 2 | 4.5 | 9 | 7 (77.78%) | 71.43% | 14.29% | 14.29% | - | - |
| Brita od Pavlišina CS | 3 | 5.67 | 17 | 7 (41.18%) | 71.43% | - | 14.29% | 14.29% | - |
| Bruna z Banišťa CS | 8 | 5.38 | 43 | 1 (2.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Tola z Pohraniční stráže | 6 | 6.17 | 37 | 1 (2.7%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ambra Schovanka | 4 | 25% | 75% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bruna od Buližníku CS | 8 | 37.5% | 62.5% | 66.67% | - | 67.5 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Asta Břevnovská stopa CS | 9 | 44.44% | 55.56% | 25% | 80% | 66 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Brita od Pavlišina CS | 17 | 52.94% | 47.06% | 55.56% | 37.5% | 68 cm | 41.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bruna z Banišťa CS | 43 | 48.84% | 51.16% | 33.33% | 40.91% | 67.7 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Tola z Pohraniční stráže | 37 | 51.35% | 48.65% | 42.11% | 50% | 64.8 cm | 61.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Brita od Pavlišina CS | 1,94446% | 18.75 | 25,33% | 17 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Ben z Vlčí pláně CS | 1,72659% | 18.75 | 12,16% | 19 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | Bruna z Banišťa CS | 0,85831% | 15.625 | 9,86% | 43 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | Flit z Rosíkova CS | 0,86632% | 15.625 | 11,03% | 61 |
| 18 | ♂ 5,5,5,5,6,6,6,6,6,7,7 - ♀ 5,5,5,5,5,6,6 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 8,36182% | 40.625 | 25% | 246 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,5 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,49448% | 10.9375 | 1,36% | 30 |
| 4 | ♂ 5,5,6 - ♀ 5 | Tola z Pohraniční stráže | 0,20142% | 10.9375 | 3,4% | 37 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 5,5 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,43182% | 12.5 | 10,65% | 33 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,5 | Ayak z Vlamy CS | 0,10571% | 7.8125 | 8,35% | 38 |
| 8 | ♂ 5,6,6,7,7 - ♀ 5,6,6 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,71664% | 14.0625 | 4,86% | 21 |
| 5 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6,6 | Ara z Pohraniční stráže | 0,15235% | 8.59375 | 4,31% | 29 |
| COI TOTALE: | 15,85991% |