| Nato: | 17-12-1997 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Daša z Braunsteinova dvora CS |
| Padre: | Colt Zepeř CS |
| Allevatore: | Eden severu |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 25.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 14,74% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 58.06 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.06 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Axelrot Eden severu | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Colt Zepeř CS | 14 | 5.79 | 81 | 21 (25.93%) | 14.29% | 4.76% | 23.81% | 9.52% | 47.62% |
| Ariel Lobos CS | 7 | 6 | 42 | 10 (23.81%) | 70% | - | 20% | 10% | - |
| Barry z Doušova dvora CS | 13 | 4.77 | 62 | 6 (9.68%) | 50% | 33.33% | - | 16.67% | - |
| Ayak z Vlamy CS | 5 | 7.6 | 38 | - | - | - | - | - | - |
| Caro z Pohraniční stráže | 2 | 4 | 8 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Axelrot Eden severu | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Colt Zepeř CS | 81 | 58.02% | 41.98% | 21.28% | 17.65% | 69.5 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ariel Lobos CS | 42 | 47.62% | 52.38% | 30% | 45.45% | 70 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Barry z Doušova dvora CS | 62 | 50% | 50% | 22.58% | 29.03% | 70 cm | 28.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ayak z Vlamy CS | 38 | 47.37% | 52.63% | 27.78% | 30% | 68.4 cm | 42.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Caro z Pohraniční stráže | 8 | 62.5% | 37.5% | 40% | 33.33% | 70 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Ada z Pohraniční stráže | 0,84572% | 12.5 | 8,35% | 13 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Kazan (F1) z Pohraniční stráže | 0,78125% | 12.5 | 0% | 20 |
| 4 | ♂ 4,4 - ♀ 4,5 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 2,3735% | 21.875 | 1,36% | 30 |
| 4 | ♂ 4,4 - ♀ 4,5 | Ayak z Vlamy CS | 2,53716% | 21.875 | 8,35% | 38 |
| 8 | ♂ 5,5,5,6 - ♀ 5,5,5,6 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 2,19727% | 21.875 | 25% | 246 |
| 6 | ♂ 5,5,5 - ♀ 5,5,6 | Zilka z Pohraniční stráže | 0,6896% | 17.1875 | 0,8% | 8 |
| 6 | ♂ 5,5,5 - ♀ 5,5,6 | Caro z Pohraniční stráže | 0,69494% | 17.1875 | 1,66% | 8 |
| 6 | ♂ 5,5,6 - ♀ 5,5,6 | Ara z Pohraniční stráže | 0,6094% | 15.625 | 4,31% | 29 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,10238% | 4.6875 | 4,86% | 21 |
| COI TOTALE: | 10,83121% |