| Nato: | 28-09-1994 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Bona ze Šedého dolu CS |
| Padre: | Máj z Rosíkova CS |
| Allevatore: | z Rosikova |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | SK |
| WOLF BLOOD: | 28.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 15,5% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 61.29 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 5.72 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zero z Rosíkova | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Máj z Rosíkova CS | 2 | 3 | 6 | - | - | - | - | - | - |
| Chlapík z Rosíkova CS | 2 | 6.5 | 13 | - | - | - | - | - | - |
| Don z Rosikova CS | 7 | 5.14 | 36 | - | - | - | - | - | - |
| Rep z Pohraniční stráže (F3) | 44 | 5.59 | 246 | - | - | - | - | - | - |
| Xavan z Pohraniční stráže | 2 | 1.5 | 3 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zero z Rosíkova | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Máj z Rosíkova CS | 6 | 100% | - | 33.33% | - | 68.5 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Chlapík z Rosíkova CS | 13 | 23.08% | 76.92% | 66.67% | 30% | 66.5 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Don z Rosikova CS | 36 | 55.56% | 44.44% | 15% | 31.25% | 65.3 cm | 60.4 cm | - | - | - | - | - | - |
| Rep z Pohraniční stráže (F3) | 246 | 50% | 50% | 35.77% | 46.34% | 66.7 cm | 61.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Xavan z Pohraniční stráže | 3 | 66.67% | 33.33% | 50% | - | 67 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 3 | Adoxa z Belešova CS | 3,46527% | 25 | 11,03% | 22 |
| 5 | ♂ 3,4,4 - ♀ 4,4 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 6,83594% | 37.5 | 25% | 246 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Ara z Pohraniční stráže | 0,81253% | 12.5 | 4,31% | 29 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 5 | Brest z Pohraniční stráže | 0,40665% | 12.5 | 4,13% | 3 |
| 13 | ♂ 4,5,5,5,6,6,6,7 - ♀ 5,5,6,6,7 | Xavan z Pohraniční stráže | 0,43945% | 31.25 | 0% | 3 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Afír z Pohraniční stráže | 0,29297% | 7.8125 | 0% | 28 |
| 6 | ♂ 5,7,7 - ♀ 5,7,7 | Odon z Pohraniční stráže (F2-F4) | 0,19684% | 9.375 | 0,78% | 16 |
| 7 | ♂ 6,6 - ♀ 5,6,6,6,7 | Lord z Pohraniční stráže (F3) | 0,19684% | 11.71875 | 0,78% | 68 |
| 8 | ♂ 5,6,6,6,7 - ♀ 6,6,7 | Alma Soleg CS (PT) | 0,04883% | 12.5 | 0% | 2 |
| 13 | ♂ 5,6,6,6,7,7,7,7 - ♀ 6,6,7,7,7 | Sarik (Canis Lupus) | 0,04883% | 16.40625 | 0% | 2 |
| 14 | ♂ 5,6,6,6,7,7,7,7,7 - ♀ 6,6,7,7,7 | Xela z Pohraniční stráže (F3) | 0,04883% | 17.1875 | 0% | 4 |
| COI TOTALE: | 12,79297% |