| Nato: | 26-09-1994 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Dina z Banišťa CS |
| Padre: | Aras z Jundrovského boru CS |
| Allevatore: | Šedá eminence |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 17,24% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 74.19 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.30 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chip Šedá eminence | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Aras z Jundrovského boru CS | 4 | 5.5 | 22 | 7 (31.82%) | 42.86% | - | 42.86% | - | 14.29% |
| Aron z Jitčina dvora CS | 3 | 6.67 | 20 | 5 (25%) | 60% | 20% | - | 20% | - |
| Gar z Rosíkova CS | 20 | 6.5 | 130 | 33 (25.38%) | 66.67% | 9.09% | 15.15% | 3.03% | 6.06% |
| Archibald z Ivánky pri Dunaji CS | 3 | 7.67 | 23 | 1 (4.35%) | 100% | - | - | - | - |
| Rep z Pohraniční stráže (F3) | 44 | 5.59 | 246 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chip Šedá eminence | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Aras z Jundrovského boru CS | 22 | 63.64% | 36.36% | 28.57% | 12.5% | 69.3 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aron z Jitčina dvora CS | 20 | 35% | 65% | 14.29% | 15.38% | 68 cm | 31.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Gar z Rosíkova CS | 130 | 49.23% | 50.77% | 32.81% | 30.3% | 68.5 cm | 59.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Archibald z Ivánky pri Dunaji CS | 23 | 43.48% | 56.52% | 50% | 23.08% | 66.8 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Rep z Pohraniční stráže (F3) | 246 | 50% | 50% | 35.77% | 46.34% | 66.7 cm | 61.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 2 | Tola z Pohraniční stráže | 1,61133% | 28.125 | 3,4% | 37 |
| 8 | ♂ 5,5,5,5,5,5 - ♀ 3,4 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 8,78906% | 37.5 | 25% | 246 |
| 4 | ♂ 6,6,6 - ♀ 3 | Brest z Pohraniční stráže | 0,81329% | 17.1875 | 4,13% | 3 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 4 | Ara z Pohraniční stráže | 0,81253% | 12.5 | 4,31% | 29 |
| 17 | ♂ 6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7 - ♀ 4,5,5,5,6 | Xavan z Pohraniční stráže | 0,87891% | 31.25 | 0% | 3 |
| 4 | ♂ 6,7,7 - ♀ 4 | Afír z Pohraniční stráže | 0,29297% | 9.375 | 0% | 28 |
| 9 | ♂ 7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,5,6 | Alma Soleg CS (PT) | 0,29297% | 12.5 | 0% | 2 |
| 13 | ♂ 7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6,6,7 | Xela z Pohraniční stráže (F3) | 0,04883% | 15.625 | 0% | 4 |
| 5 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5,6 | Odon z Pohraniční stráže (F2-F4) | 0,04921% | 8.59375 | 0,78% | 16 |
| 7 | ♂ 6,7,7,7,7 - ♀ 5,6 | Lord z Pohraniční stráže (F3) | 0,29526% | 9.375 | 0,78% | 68 |
| 4 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5 | Nisa z Pohraniční stráže (F3) | 0,19531% | 6.25 | 0% | 3 |
| COI TOTALE: | 14,07967% |