| Nato: | 01-12-1990 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Arka Hlas divočiny CS |
| Padre: | Bary Jimili CS |
| Allevatore: | Vnuci Karpat |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 25.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 17,1% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 64.52 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 5.87 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A65,5 E3 M5 Oc R1 P3 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ayk Vnuci Karpat CS | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bary Jimili CS | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - | - | - |
| Argos z Doušova dvora CS | 2 | 7 | 14 | 1 (7.14%) | 100% | - | - | - | - |
| Ayak z Vlamy CS | 5 | 7.6 | 38 | - | - | - | - | - | - |
| Caro z Pohraniční stráže | 2 | 4 | 8 | - | - | - | - | - | - |
| Lord z Pohraniční stráže (F3) | 20 | 3.4 | 68 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ayk Vnuci Karpat CS | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bary Jimili CS | 1 | 100% | - | 100% | - | 65 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Argos z Doušova dvora CS | 14 | 64.29% | 35.71% | 44.44% | 80% | 66.8 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ayak z Vlamy CS | 38 | 47.37% | 52.63% | 27.78% | 30% | 68.4 cm | 42.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Caro z Pohraniční stráže | 8 | 62.5% | 37.5% | 40% | 33.33% | 70 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Lord z Pohraniční stráže (F3) | 68 | 36.76% | 63.24% | 4% | 13.95% | 65 cm | 41.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Ayak z Vlamy CS | 1,69144% | 18.75 | 8,35% | 38 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 1,58234% | 18.75 | 1,36% | 30 |
| 6 | ♂ 4,4,4 - ♀ 3,5,5 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 8,30078% | 37.5 | 25% | 246 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,5 | Ara z Pohraniční stráže | 0,40627% | 12.5 | 4,31% | 29 |
| 14 | ♂ 5,5,5,6,6,6,7,7 - ♀ 4,5,6,6,7,7 | Xavan z Pohraniční stráže | 0,29297% | 29.6875 | 0% | 3 |
| 11 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 4,5,6,7,7,7,7 | Lord z Pohraniční stráže (F3) | 1,47629% | 21.09375 | 0,78% | 68 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Astra z Pohraniční stráže | 0,19703% | 6.25 | 0,8% | 7 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6 | Afír z Pohraniční stráže | 0,09766% | 7.8125 | 0% | 28 |
| 11 | ♂ 6,6,6,7,7,7,7 - ♀ 5,6,7,7 | Xela z Pohraniční stráže (F3) | 0,04883% | 14.0625 | 0% | 4 |
| 11 | ♂ 6,6,6,7,7,7,7 - ♀ 5,6,7,7 | Sarik (Canis Lupus) | 0,04883% | 14.0625 | 0% | 2 |
| 8 | ♂ 6,6,6,7,7 - ♀ 5,7,7 | Alma Soleg CS (PT) | 0,09766% | 10.9375 | 0% | 2 |
| 7 | ♂ 6,7,7,7 - ♀ 5,6,7 | Ink z SNB CS (F2) | 0,04883% | 9.375 | 0% | 6 |
| 4 | ♂ 6 - ♀ 5,7,7 | Mona z Pohraniční stráže (F4) | 0,09766% | 6.25 | 0% | 5 |
| COI TOTALE: | 14,38656% |