| Nato: | 25-11-2003 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO0458487 |
| Microchip: | - |
| Madre: | ICA |
| Padre: | INDUK |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,41% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 77.42 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.33 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KIRA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ICA | 2 | 7.5 | 15 | 1 (6.67%) | 100% | - | - | - | - |
| Axa z Ponického dvora | 6 | 6.33 | 38 | - | - | - | - | - | - |
| Fea Jimili CS | 5 | 5.6 | 28 | 8 (28.57%) | 25% | 50% | 12.5% | 12.5% | - |
| Alda od Pavlišina CS | 6 | 5.83 | 35 | 6 (17.14%) | 50% | - | 16.67% | 33.33% | - |
| Bruna z Banišťa CS | 8 | 5.38 | 43 | 1 (2.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KIRA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ICA | 15 | 26.67% | 73.33% | 25% | - | 67 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Axa z Ponického dvora | 38 | 39.47% | 60.53% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Fea Jimili CS | 28 | 53.57% | 46.43% | 26.67% | 23.08% | 68 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Alda od Pavlišina CS | 35 | 42.86% | 57.14% | 40% | 50% | 66.3 cm | 55.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bruna z Banišťa CS | 43 | 48.84% | 51.16% | 33.33% | 40.91% | 67.7 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Dina z Banišťa CS | 1,68314% | 18.75 | 8,72% | 27 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Ciro ze Šedého dolu CS | 0,42552% | 9.375 | 10,56% | 11 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,43165% | 9.375 | 12,16% | 19 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 4 | Brita od Pavlišina CS | 0,97223% | 12.5 | 25,33% | 17 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | Gar z Rosíkova CS | 0,70131% | 10.9375 | 20,17% | 130 |
| 7 | ♂ 4,7,7 - ♀ 5,6,6,6 | Tola z Pohraniční stráže | 0,70496% | 15.625 | 3,4% | 37 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Barry z Doušova dvora CS | 0,20623% | 7.8125 | 6,33% | 62 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Acarka Šedá stopa CS | 0,19722% | 7.8125 | 1,98% | 17 |
| 4 | ♂ 6,6 - ♀ 5,5 | Bruna z Banišťa CS | 0,21458% | 9.375 | 9,86% | 43 |
| 4 | ♂ 6,6 - ♀ 5,5 | Flit z Rosíkova CS | 0,21658% | 9.375 | 11,03% | 61 |
| 7 | ♂ 5,5 - ♀ 6,7,7,7,7 | Astra z Pohraniční stráže | 0,3448% | 10.9375 | 0,8% | 7 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 5 | Arco z Doušova dvora CS | 0,25779% | 7.03125 | 6,33% | 37 |
| 30 | ♂ 5,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 6,6,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 1,34277% | 34.375 | 25% | 246 |
| 8 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7,7,7,7,7 | Brest z Pohraniční stráže | 0,15249% | 9.375 | 4,13% | 3 |
| COI TOTALE: | 7,85127% |