| Nato: | 25-11-2003 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO0458483 |
| Microchip: | - |
| Madre: | ICA |
| Padre: | INDUK |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,41% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 77.42 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.33 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ARLOK | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| INDUK | 2 | 7.5 | 15 | 1 (6.67%) | 100% | - | - | - | - |
| Charon Šedá eminence | 18 | 6.67 | 120 | 27 (22.5%) | 40.74% | 44.44% | - | 7.41% | 7.41% |
| Aras z Jundrovského boru CS | 4 | 5.5 | 22 | 7 (31.82%) | 42.86% | - | 42.86% | - | 14.29% |
| Aron z Jitčina dvora CS | 3 | 6.67 | 20 | 5 (25%) | 60% | 20% | - | 20% | - |
| Gar z Rosíkova CS | 20 | 6.5 | 130 | 33 (25.38%) | 66.67% | 9.09% | 15.15% | 3.03% | 6.06% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ARLOK | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| INDUK | 15 | 26.67% | 73.33% | 25% | - | 67 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Charon Šedá eminence | 120 | 44.17% | 55.83% | 1.89% | 7.46% | 71 cm | 62.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aras z Jundrovského boru CS | 22 | 63.64% | 36.36% | 28.57% | 12.5% | 69.3 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aron z Jitčina dvora CS | 20 | 35% | 65% | 14.29% | 15.38% | 68 cm | 31.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Gar z Rosíkova CS | 130 | 49.23% | 50.77% | 32.81% | 30.3% | 68.5 cm | 59.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Dina z Banišťa CS | 1,68314% | 18.75 | 8,72% | 27 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Ciro ze Šedého dolu CS | 0,42552% | 9.375 | 10,56% | 11 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,43165% | 9.375 | 12,16% | 19 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 4 | Brita od Pavlišina CS | 0,97223% | 12.5 | 25,33% | 17 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | Gar z Rosíkova CS | 0,70131% | 10.9375 | 20,17% | 130 |
| 7 | ♂ 4,7,7 - ♀ 5,6,6,6 | Tola z Pohraniční stráže | 0,70496% | 15.625 | 3,4% | 37 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Barry z Doušova dvora CS | 0,20623% | 7.8125 | 6,33% | 62 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Acarka Šedá stopa CS | 0,19722% | 7.8125 | 1,98% | 17 |
| 4 | ♂ 6,6 - ♀ 5,5 | Bruna z Banišťa CS | 0,21458% | 9.375 | 9,86% | 43 |
| 4 | ♂ 6,6 - ♀ 5,5 | Flit z Rosíkova CS | 0,21658% | 9.375 | 11,03% | 61 |
| 7 | ♂ 5,5 - ♀ 6,7,7,7,7 | Astra z Pohraniční stráže | 0,3448% | 10.9375 | 0,8% | 7 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 5 | Arco z Doušova dvora CS | 0,25779% | 7.03125 | 6,33% | 37 |
| 30 | ♂ 5,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 6,6,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 1,34277% | 34.375 | 25% | 246 |
| 8 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7,7,7,7,7 | Brest z Pohraniční stráže | 0,15249% | 9.375 | 4,13% | 3 |
| COI TOTALE: | 7,85127% |