| Born: | 28-10-2003 |
| Sex: | Female |
| Registrer: | LO0415745 |
| Microchip: | - |
| Mother: | DIUKA PASSO DEL LUPO |
| Father: | CUTT |
| Breeder: | - |
| Owner: | - |
| Nation: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 26,28% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 67.74 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.99 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DESTINY PASSO DEL LUPO | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DIUKA PASSO DEL LUPO | 4 | 5 | 20 | 1 (5%) | - | 100% | - | - | - |
| Fehérlófia Dalos Duna | 5 | 7.6 | 38 | 8 (21.05%) | 37.5% | 37.5% | - | 12.5% | 12.5% |
| Dora Šedá eminence | 3 | 8.33 | 25 | 5 (20%) | 20% | 20% | 40% | - | 20% |
| Cita z Banišťa CS | 3 | 9 | 27 | 5 (18.52%) | 100% | - | - | - | - |
| Tola z Pohraniční stráže | 6 | 6.17 | 37 | 1 (2.7%) | 100% | - | - | - | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DESTINY PASSO DEL LUPO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DIUKA PASSO DEL LUPO | 20 | 45% | 55% | 11.11% | - | 65 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Fehérlófia Dalos Duna | 38 | 50% | 50% | - | 5.26% | - | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dora Šedá eminence | 25 | 56% | 44% | - | 27.27% | - | 64.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cita z Banišťa CS | 27 | 44.44% | 55.56% | 33.33% | 40% | 68 cm | 62.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Tola z Pohraniční stráže | 37 | 51.35% | 48.65% | 42.11% | 50% | 64.8 cm | 61.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 2 | Charon Šedá eminence | 7,12998% | 37.5 | 17,24% | 120 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Atos ze Šedého dolu CS | 1,71543% | 18.75 | 12,32% | 32 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Dora Šedá eminence | 1,86545% | 18.75 | 20,75% | 25 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 4,5 | Gar z Rosíkova CS | 0,46754% | 14.0625 | 20,17% | 130 |
| 6 | ♂ 5,6,6,6 - ♀ 4,5 | Barry z Doušova dvora CS | 1,03116% | 17.1875 | 6,33% | 62 |
| 8 | ♂ 5,6,7,7,7 - ♀ 4,5,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,85602% | 17.1875 | 3,4% | 37 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Brita od Pavlišina CS | 0,24306% | 7.8125 | 25,33% | 17 |
| 27 | ♂ 6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,5,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 1,40381% | 31.25 | 25% | 246 |
| 9 | ♂ 6,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,14834% | 10.9375 | 1,36% | 30 |
| 9 | ♂ 6,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6 | Ayak z Vlamy CS | 0,15857% | 10.9375 | 8,35% | 38 |
| 4 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5 | Acarka Bropa CS | 0,10206% | 6.25 | 4,97% | 22 |
| 4 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5 | Atos z Belešova CS | 0,10829% | 6.25 | 11,03% | 68 |
| COI TOTAL: | 15,2297% |