| Dátum narodenia: | 05-05-2013 |
| Pohlavie: | Sučka |
| Register: | LO13107184 |
| Mikročip: | 380260002070430 |
| Matka: | PEGGY- KYRA L'AMICO DEL LUPO |
| Otec: | ROCCO |
| Chovateľ: | - |
| Majiteľ: | - |
| Pôvod: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,48% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.41 % Powered by WGI LAB | Výber: | - |
| Kontakty: |
![]() ROCCO- -COI: 30.22% |
![]() LUPO- -COI: 23.54% |
![]() Bron Vlčí stezka- -COI: 19.24% |
![]() Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
Ajka od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Cina ze Slivníku CSHD B -COI: 18.79% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
|||
Aska Jimili CS- -COI: 12.42% |
||||
![]() OLGA- -COI: 16.77% |
![]() Ajax Kazanova stopa- -COI: 22.92% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Heriet z Holické pláně CSHD B -COI: 12.32% |
||||
![]() Aiva Mrazivé ticho- -COI: 12.49% |
Brix Ekar CSHD A -COI: 17.92% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() LULA- -COI: 19.18% |
![]() GRIGIONE- -COI: 23.54% |
![]() Bron Vlčí stezka- -COI: 19.24% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|
Cina ze Slivníku CSHD B -COI: 18.79% |
||||
![]() OLGA- -COI: 16.77% |
Ajax Kazanova stopa- -COI: 22.92% |
|||
Aiva Mrazivé ticho- -COI: 12.49% |
||||
![]() AYAX- -COI: 19.39% |
![]() Akela Stříbrný Killig- -COI: 18.58% |
Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||
Gábina Šedá eminenceHD A -COI: 12.51% |
||||
![]() Axa z Ponického dvora- -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
|||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() PEGGY- KYRA L'AMICO DEL LUPO- -COI: 21.22% |
![]() ANKHHD A ED 0COI: 20.79% |
![]() Berserker z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
![]() Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM I'NAHANIHD A -COI: 19.63% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() GINGEREA L'AMICO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.14% |
![]() CLEITON PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.32% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() ZIMAHD A -COI: 19.56% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
Dita Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||||
![]() REPKA- -COI: 19.78% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
Alko Volání roduHD A -COI: 18.97% |
|||
Farna Jimili CS- -COI: 23.91% |
| Meno | HD | ED | DM | DW | Výber |
|---|
| Meno | Vrhy | Σ | Potomstvo | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BONNIE | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| PEGGY- KYRA L'AMICO DEL LUPO | 4 | 2.75 | 11 | 1 (9.09%) | 100% | - | - | - | - |
| GINGEREA L'AMICO DEL LUPO | 6 | 3.83 | 23 | 2 (8.7%) | 100% | - | - | - | - |
| REPKA | 8 | 5.63 | 45 | 12 (26.67%) | 75% | 16.67% | 8.33% | - | - |
| Kama Hlas divočiny CS | 7 | 4.57 | 32 | 11 (34.38%) | 72.73% | 27.27% | - | - | - |
| Farna Jimili CS | 10 | 7.7 | 77 | 14 (18.18%) | 28.57% | - | 28.57% | 14.29% | 28.57% |
| Meno | Potomstvo | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BONNIE | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| PEGGY- KYRA L'AMICO DEL LUPO | 11 | 45.45% | 54.55% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| GINGEREA L'AMICO DEL LUPO | 23 | 47.83% | 52.17% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| REPKA | 45 | 35.56% | 64.44% | 6.25% | 3.45% | 66 cm | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Kama Hlas divočiny CS | 32 | 40.63% | 59.38% | 15.38% | 5.26% | 71.5 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Farna Jimili CS | 77 | 53.25% | 46.75% | 21.95% | 13.89% | 68.1 cm | 62.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generácie | Meno | Podiel | % Krv | Dost. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | ♂ 4,5,5,6 - ♀ 6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,45227% | 15.625 | 18,08% | 83 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Alan Břevnovská stopa CS | 0,11613% | 4.6875 | 21,29% | 53 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Dina z Banišťa CS | 0,1052% | 4.6875 | 8,72% | 27 |
| 6 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 7,7 | Atos Heol CS | 0,05361% | 8.59375 | 12,32% | 38 |
| 8 | ♂ 5,6,6 - ♀ 7,7,7,7,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,29221% | 10.15625 | 20,17% | 130 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Aska Jimili CS | 0,05386% | 5.46875 | 12,42% | 33 |
| CELKOVÝ COI: | 1,07328% |