Agarka Saberus

Datum narození: 19-10-1993
Pohlaví: Fena
Registr: CMKU 197/93
Mikročip: -
Matka: Deny Šedá eminence
Otec: Ax z Kladenské záře CS
Chovatel: Saberus
Majitel: -
Původ: CZ
WOLF BLOOD: 28.5% Powered by WGI LAB
COI: 20,03% Powered by WGI LAB
AVK5: 62.90 % Powered by WGI LAB
AVK10: 5.47 % Powered by WGI LAB
Bonitace: A65,5 K1 Of R1 P1
Kontakty:
Atos Salex CS

Atos Salex CS

- -
COI: 1.78%

Sarik (Canis Lupus)

- -
COI: 0.00%

Alma Soleg CS (PT)

- -
COI: 0.00%

Ink z SNB CS (F2)

- -
COI: 0.00%
Ara Vopa CS

Ara Vopa CS

- -
COI: 12.40%
Atos z Belešova CS

Atos z Belešova CS

- -
COI: 11.03%
Acarka Bropa CS

Acarka Bropa CS

- -
COI: 4.97%
Deny Šedá eminence

Deny Šedá eminence

HD A -
COI: 20.75%
Gar z Rosíkova CS

Gar z Rosíkova CS

HD A -
COI: 20.17%
Cita z Banišťa CS

Cita z Banišťa CS

- -
COI: 9.86%

Sarik (Canis Lupus)

- -
COI: 0.00%

Alma Soleg CS (PT)

- -
COI: 0.00%
Jméno HD ED DM DW Bonitace
Agarka Saberus x Colt Zepeř CS 1996-01-17
Aranka Strážní pes CS ♁ HD A - - - A63,0 K1 OD Xf119,05 Xv53,97 Xh0,65 P3 Xhs19,05 Xb20,63 Xe
Agar Strážní pes CS ♂ HD D - - -
Agarka Strážní pes CS ♁ - - - -
Agarka Saberus x Colt Zepeř CS 1997-04-07
Alan ze Smaragových vodopádů ♂ HD E - - - A71,0 OF Xf115,49 Xv50,70 Xh0,62 P1 Xhs21,83 Xb18,31 Xe Xt
Ariel ze Smaragových vodopádů ♁ - - - -
Aslan ze Smaragových vodopádů ♂ - - - -
Asta ze Smaragových vodopádů ♁ - - - -
Alfa ze Smaragových vodopádů ♁ - - - -
Athos ze Smaragových vodopádů ♂ HD E - - -
Abra ze Smaragových vodopádů ♁ - - - -
Ajax ze Smaragových vodopádů ♂ - - - -
Agarka Saberus x Colt Zepeř CS 1998-01-09
Bari ze Smaragových vodopádů ♂ - - - -
Bili ze Smaragových vodopádů ♂ - - - - A71,0 F5 H14 OF R2 Xf109,86 Xv49,30 Xh0,93 P14 Xhs21,83 Xb18,31 Xe
Agarka Saberus x Colt Zepeř CS 1999-01-15
Cassandra ze Smaragových vodopádů ♁ - - - -
Camei ze Smaragových vodopádů ♁ HD E - - -
Claude ze Smaragových vodopádů ♂ - - - - A67 J5 OF P3 H7
Claron ze Smaragových vodopádů ♂ HD E - - -
Carlos ze Smaragových vodopádů ♂ - - - -
Cleito ze Smaragových vodopádů ♁ - - - -

A 65,5

Height - cm

K1

Tail - long

OF

Nature Bonitation - balanced, actively protective, excellent

R1

Type - dry

Xf 109,92

format index

Xv 56,49

height index

P1

Excelent

Xhs 19,08

skull structure index

Xb 18,32

bone index

Xe 13,74

ear index

Šampionaty

Počet generací

padre

Počet generací

Plodnost a statistika HD

Jméno Vrhy Σ Potomci HD test HD A HD B HD C HD D HD E
Agarka Saberus 4 4.75 19 6 (31.58%) 16.67% - - 16.67% 66.67%
Deny Šedá eminence 1 5 5 1 (20%) 100% - - - -
Cita z Banišťa CS 3 9 27 5 (18.52%) 100% - - - -
Tola z Pohraniční stráže 6 6.17 37 1 (2.7%) 100% - - - -
Astra z Pohraniční stráže 4 1.75 7 1 (14.29%) 100% - - - -
Mola z Pohraniční stráže 1 1 1 - - - - - -

Statistika pohlaví, výšky a rysů

Jméno Potomci M F ST M ST F H M H F Xf M Xv M Xh M Xf F Xv F Xh F
Agarka Saberus 19 52.63% 47.37% 30% 11.11% 69.7 cm 63 cm - - - - - -
Deny Šedá eminence 5 60% 40% 66.67% 50% 67 cm 65 cm - - - - - -
Cita z Banišťa CS 27 44.44% 55.56% 33.33% 40% 68 cm 62.3 cm - - - - - -
Tola z Pohraniční stráže 37 51.35% 48.65% 42.11% 50% 64.8 cm 61.8 cm - - - - - -
Astra z Pohraniční stráže 7 28.57% 71.43% - 80% - 30.8 cm - - - - - -
Mola z Pohraniční stráže 1 - 100% - - - - - - - - - -

Předky

Count Generace Jméno Chovatelská stanice % Krev Pokrevní příb. % Prog.
6 ♂ 3,4,5  -  ♀ 3,4,4 Rep z Pohraniční stráže (F3) 13,67188% 46.875 25% 246
14 ♂ 4,5,5,6,6,7,7  -  ♀ 4,5,5,5,6,6,6 Xavan z Pohraniční stráže 0,63477% 37.5 0% 3
2 ♂ 5  -  ♀ 4 Brest z Pohraniční stráže 0,40665% 9.375 4,13% 3
2 ♂ 5  -  ♀ 4 Gyra z Pohraniční stráže 0,40951% 9.375 4,86% 21
2 ♂ 5  -  ♀ 4 Astra z Pohraniční stráže 0,39406% 9.375 0,8% 7
2 ♂ 5  -  ♀ 4 Ara z Pohraniční stráže 0,40627% 9.375 4,31% 29
5 ♂ 4,7,7  -  ♀ 6,6 Lord z Pohraniční stráže (F3) 0,39368% 10.9375 0,78% 68
15 ♂ 5,6,6,7,7,7  -  ♀ 5,6,6,6,6,7,7,7,7 Xela z Pohraniční stráže (F3) 0,19531% 21.09375 0% 4
13 ♂ 5,6,6,7,7  -  ♀ 5,6,6,6,7,7,7,7 Sarik (Canis Lupus) 0,04883% 18.75 0% 2
8 ♂ 5,6,7,7  -  ♀ 5,6,6,6 Alma Soleg CS (PT) 0,14648% 14.0625 0% 2
6 ♂ 5,6,7  -  ♀ 5,6,7 Odon z Pohraniční stráže (F2-F4) 0,39368% 10.9375 0,78% 16
4 ♂ 6,7  -  ♀ 5,6 Nisa z Pohraniční stráže (F3) 0,04883% 7.03125 0% 3
3 ♂ 5,7  -  ♀ 6 Odra z Pohraniční stráže (F3) 0,09766% 5.46875 0% 7
6 ♂ 5,7  -  ♀ 6,7,7,7 Ink z SNB CS (F2) 0,14648% 7.8125 0% 6
CELKOVÝ COI: 17,39407%