| Dátum narodenia: | 22-11-1990 |
| Pohlavie: | Sučka |
| Register: | ?sHPK 1231/90 |
| Mikročip: | - |
| Matka: | Ara Vopa CS |
| Otec: | Bey Jimili CS |
| Chovateľ: | z Kladenské záře |
| Majiteľ: | - |
| Pôvod: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 26.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 17,08% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 64.52 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 5.77 % Powered by WGI LAB | Výber: | A61 E1 Of R1 P3 |
| Kontakty: |
| Meno | HD | ED | DM | DW | Výber |
|---|---|---|---|---|---|
| Bora z Kladenské záře CS x Atos Heol CS 1992-11-11 | |||||
| Ajša Nemesis CS ♁ | - | - | - | - | A64 E1 K1 OG P1 |
| Asta Nemesis CS ♁ | - | - | - | - | |
| Andy Nemesis CS ♂ | - | - | - | - | |
| Arka Nemesis CS ♁ | HD A | - | - | - | |
| Ambra Nemesis CS ♁ | HD A | - | - | - | A61,5 E3 OH Xf108,94 Xv52,03 Xh0,63 P1 Xhs19,51 Xb17,89 Xe |
| Akim Nemesis CS ♂ | - | - | - | - | |
| Athena Nemesis CS ♁ | HD A | - | - | - | A62,0 E3 OG Xf109,68 Xv53,23 Xh0,60 P1 Xhs19,35 Xb17,74 Xe |
| Bora z Kladenské záře CS x Ajax Břevnovská stopa CS 1993-09-15 | |||||
| Brit Nemesis CS ♂ | - | - | - | - | A66,0 C12 OF Xf116,67 Xv53,03 Xh0,65 P3 Xhs21,21 Xb19,70 Xe |
| Bonny Nemesis CS ♁ | - | - | - | - | |
| Bad Nemesis CS ♂ | - | - | - | - | |
| Bodie Nemesis CS ♂ | - | - | - | - | |
| Bill Nemesis CS ♂ | - | - | - | - | |
| Bora z Kladenské záře CS x Bony Zepeř CS 1994-11-11 | |||||
| Corynna Nemesis CS ♁ | - | - | - | - | |
| Cylya Nemesis CS ♁ | - | - | - | - | A57 OB P3 |
| Cedrik Nemesis CS ♂ | - | - | - | - | |
| Carol Nemesis CS ♁ | - | - | - | - | |
| Colette Nemesis CS ♁ | - | - | - | - | |
| Casio Nemesis CS ♂ | - | - | - | - | |
| Conan Nemesis CS ♂ | - | - | - | - | |
| Conny Nemesis CS ♁ | - | - | - | - | |
| Meno | Vrhy | Σ | Potomstvo | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bora z Kladenské záře CS | 3 | 6.67 | 20 | 3 (15%) | 100% | - | - | - | - |
| Ara Vopa CS | 3 | 6.33 | 19 | 2 (10.53%) | 50% | 50% | - | - | - |
| Acarka Bropa CS | 3 | 7.33 | 22 | - | - | - | - | - | - |
| Brixa z Pohraniční stráže | 1 | 8 | 8 | - | - | - | - | - | - |
| Astra z Pohraniční stráže | 4 | 1.75 | 7 | 1 (14.29%) | 100% | - | - | - | - |
| Mola z Pohraniční stráže | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - | - | - |
| Meno | Potomstvo | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bora z Kladenské záře CS | 20 | 45% | 55% | 11.11% | 36.36% | 66 cm | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ara Vopa CS | 19 | 42.11% | 57.89% | 37.5% | 36.36% | 69 cm | 15.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Acarka Bropa CS | 22 | 50% | 50% | 18.18% | 63.64% | 66.5 cm | 55.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Brixa z Pohraniční stráže | 8 | 75% | 25% | 16.67% | 100% | 62 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Astra z Pohraniční stráže | 7 | 28.57% | 71.43% | - | 80% | - | 30.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Mola z Pohraniční stráže | 1 | - | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generácie | Meno | Podiel | % Krv | Dost. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Cmuka z Pohraniční stráže | 1,7273% | 18.75 | 10,65% | 33 |
| 5 | ♂ 4,4,4 - ♀ 3,4 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 8,78906% | 37.5 | 25% | 246 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Ara z Pohraniční stráže | 0,81253% | 12.5 | 4,31% | 29 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Astra z Pohraniční stráže | 0,39406% | 9.375 | 0,8% | 7 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 4 | Brest z Pohraniční stráže | 0,40665% | 12.5 | 4,13% | 3 |
| 13 | ♂ 5,5,5,6,6,6,7,7 - ♀ 4,5,5,6,6 | Xavan z Pohraniční stráže | 0,68359% | 31.25 | 0% | 3 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Afír z Pohraniční stráže | 0,19531% | 7.8125 | 0% | 28 |
| 6 | ♂ 5,7,7 - ♀ 5,6,7 | Odon z Pohraniční stráže (F2-F4) | 0,24605% | 10.15625 | 0,78% | 16 |
| 14 | ♂ 6,6,6,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6,7,7,7 | Xela z Pohraniční stráže (F3) | 0,04883% | 17.96875 | 0% | 4 |
| 8 | ♂ 6,6,6,7,7 - ♀ 5,6,6 | Alma Soleg CS (PT) | 0,09766% | 12.5 | 0% | 2 |
| 13 | ♂ 6,6,6,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,7,7,7 | Sarik (Canis Lupus) | 0,04883% | 16.40625 | 0% | 2 |
| 6 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 6,6 | Lord z Pohraniční stráže (F3) | 0,19684% | 10.15625 | 0,78% | 68 |
| 5 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,6 | Nisa z Pohraniční stráže (F3) | 0,04883% | 7.8125 | 0% | 3 |
| CELKOVÝ COI: | 13,69553% |