| Born: | 11-12-2011 |
| Sex: | Female |
| Registrer: | LO1219704 |
| Microchip: | 380260000708515 |
| Mother: | MALICE |
| Father: | ERAGON SULLE ORME DEL LUPO |
| Breeder: | - |
| Owner: | AMATO EMANUELA |
| Nation: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,41% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 82.26 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.34 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
![]() ERAGON SULLE ORME DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.46% |
![]() VIGOSHD A ED 0COI: 24.66% |
![]() DUNCANHD A -COI: 21.78% |
![]() TABORHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
GREY- -COI: 20.65% |
||||
![]() QUERISHD A -COI: 20.00% |
DOBRY DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
|||
Beauty Kazanova stopa- -COI: 18.39% |
||||
![]() BLUMA PASSO DEL LUPOHD A -COI: 19.78% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
Alko Volání roduHD A -COI: 18.97% |
|||
Farna Jimili CS- -COI: 23.91% |
||||
![]() ZIENAHD B ED 0COI: 27.27% |
![]() GRIDO- -COI: 20.11% |
![]() ANGEL- -COI: 16.39% |
Ajax ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
|
Bora Mrazivé ticho- -COI: 14.56% |
||||
![]() PRISCA- -COI: 19.17% |
PORAN- -COI: 20.65% |
|||
ZERA- -COI: 19.56% |
||||
![]() LILLA- -COI: 19.17% |
![]() PORAN- -COI: 20.65% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() ZIRA- -COI: 19.56% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
Dita Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||||
![]() MALICEHD A ED 0COI: 21.37% |
![]() BRUCEWOLFHD A ED 0COI: 20.81% |
![]() FUOCOHD A -COI: 21.63% |
![]() ANGEL- -COI: 16.39% |
Ajax ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
Bora Mrazivé ticho- -COI: 14.56% |
||||
![]() BAMBOLA- -COI: 17.76% |
OLLISTARHD B -COI: 16.77% |
|||
Cita z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
||||
![]() ELFAHD A ED 0COI: 27.00% |
![]() RENDYHD B -COI: 19.78% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() AIKAHD A -COI: 21.88% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
DYUKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
||||
![]() VELINA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.77% |
![]() AMOR PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() NENSYHD B -COI: 20.00% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
Aran Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
|||
Cina ze Slivníku CSHD B -COI: 18.79% |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CHIMERA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| MALICE | 1 | 6 | 6 | 3 (50%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| VELINA PASSO DEL LUPO | 1 | 6 | 6 | 2 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| NENSY | 6 | 5.33 | 32 | 11 (34.38%) | 63.64% | 27.27% | 9.09% | - | - |
| Carmen Vlčí stezka | 5 | 5.2 | 26 | 7 (26.92%) | 42.86% | 57.14% | - | - | - |
| Cina ze Slivníku CS | 3 | 5 | 15 | 5 (33.33%) | 20% | 20% | 20% | 20% | 20% |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CHIMERA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| MALICE | 6 | 66.67% | 33.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| VELINA PASSO DEL LUPO | 6 | 66.67% | 33.33% | 25% | - | 65 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| NENSY | 32 | 59.38% | 40.63% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Carmen Vlčí stezka | 26 | 53.85% | 46.15% | - | 25% | - | 62.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cina ze Slivníku CS | 15 | 73.33% | 26.67% | 27.27% | 50% | 68 cm | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | ANGEL | 0,84767% | 12.5 | 16,39% | 23 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | CLOVER | 0,44412% | 9.375 | 18,51% | 91 |
| 4 | ♂ 4,6 - ♀ 5,6 | Kama Hlas divočiny CS | 0,80224% | 12.5 | 21,63% | 32 |
| 6 | ♂ 5,6,6 - ♀ 4,6,7 | Charon Šedá eminence | 1,05836% | 14.84375 | 17,24% | 120 |
| 5 | ♂ 5,5,6 - ♀ 5,5 | Dyk Věrný | 1,09082% | 14.0625 | 18,64% | 48 |
| 7 | ♂ 5,5,6,6 - ♀ 6,6,6 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,55404% | 14.0625 | 16,83% | 38 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,10937% | 6.25 | 15,75% | 14 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Dita Břevnovská stopa CS | 0,05468% | 5.46875 | 15,75% | 14 |
| COI TOTAL: | 4,96129% |