| Born: | 09-10-2010 |
| Sex: | Male |
| Registrer: | LO10213281 |
| Microchip: | 968000004728199 |
| Mother: | DORA |
| Father: | ARONKUNZ |
| Breeder: | CAROSI DAVID PIERLUIGI |
| Owner: | CAROSI DAVID PIER LUIGI |
| Nation: | IT |
| WOLF BLOOD: | 26.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,58% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.46 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
3496618682
|
![]() ARONKUNZ- -COI: 21.38% |
![]() ARONHD B ED 0COI: 17.42% |
![]() OLLISTARHD B -COI: 16.77% |
![]() Ajax Kazanova stopa- -COI: 22.92% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Heriet z Holické pláně CSHD B -COI: 12.32% |
||||
![]() Aiva Mrazivé ticho- -COI: 12.49% |
Brix Ekar CSHD A -COI: 17.92% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() Debira Astin ráj- -COI: 17.91% |
![]() Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
||
Asta z Tondova CSHD C -COI: 9.99% |
||||
![]() Asta Ladce CSHD A -COI: 25.76% |
Káj z Rosíkova CS- -COI: 31.93% |
|||
Césia Pohostinstvo CS- -COI: 0.73% |
||||
![]() KORAHD C -COI: 18.23% |
![]() Ajax ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
![]() Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
|
Ajka od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Heriet z Holické pláně CSHD B -COI: 12.32% |
Barry z Doušova dvora CS- -COI: 6.33% |
|||
Ajda Vopa CS- -COI: 12.40% |
||||
![]() Ambra z Ponického dvora- -COI: 17.02% |
![]() Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
||
Cabrixa Vopa CS- -COI: 12.48% |
||||
![]() Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
Dan Balmar CS- -COI: 16.94% |
|||
Alda od Pavlišina CS- -COI: 25.33% |
||||
![]() DORA- -COI: 27.08% |
![]() BENHUROLIMPALUSHD B -COI: 20.28% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() HAZENA- -COI: 19.38% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() CAMA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() AIDAHD B ED 1COI: 24.74% |
![]() ARUK- -COI: 26.32% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
|
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() HAZENA- -COI: 19.38% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
CAMA- -COI: 18.51% |
||||
![]() JUTA JUNIOR- -COI: 19.06% |
![]() DAREK DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
Fehérlófia Dinon Dánon- -COI: 16.83% |
||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() IUTA- -COI: 17.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Finka z Vlčí pláně CS- -COI: 12.77% |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ANUK | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARONKUNZ | 6 | 3.5 | 21 | - | - | - | - | - | - |
| ARON | 6 | 3.83 | 23 | - | - | - | - | - | - |
| OLLISTAR | 3 | 7 | 21 | 4 (19.05%) | 50% | 25% | 25% | - | - |
| Ajax Kazanova stopa | 4 | 4.5 | 18 | 1 (5.56%) | - | 100% | - | - | - |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 16 | 5.19 | 83 | 21 (25.3%) | 38.1% | 14.29% | 14.29% | 14.29% | 19.05% |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ANUK | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARONKUNZ | 21 | 42.86% | 57.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARON | 23 | 69.57% | 30.43% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| OLLISTAR | 21 | 57.14% | 42.86% | 8.33% | - | 69 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Ajax Kazanova stopa | 18 | 55.56% | 44.44% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 83 | 62.65% | 37.35% | 26.92% | 38.71% | 66.9 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,3392% | 10.9375 | 18,08% | 83 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Abel z Molu CS | 0,21273% | 7.8125 | 10,83% | 17 |
| 7 | ♂ 5,5 - ♀ 7,7,7,7,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,52598% | 10.15625 | 20,17% | 130 |
| 9 | ♂ 5,6,6,7,7 - ♀ 7,7,7,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,20623% | 10.9375 | 6,33% | 62 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7 | Káj z Rosíkova CS | 0,25759% | 6.25 | 31,93% | 42 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Alda od Pavlišina CS | 0,06076% | 3.90625 | 25,33% | 35 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 7 | Dan Balmar CS | 0,05632% | 4.6875 | 16,94% | 54 |
| COI TOTAL: | 1,65881% |