| Datum narození: | 04-10-2001 |
| Pohlaví: | Pes |
| Registr: | LO0217246 |
| Mikročip: | - |
| Matka: | Ambra Vlčí naděje |
| Otec: | Grey Wolf z Molu Es |
| Chovatel: | ARIMMINUM |
| Majitel: | - |
| Původ: | IT |
| WOLF BLOOD: | 26.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,19% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 75.81 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.09 % Powered by WGI LAB | Bonitace: | - |
| Kontakty: |
| Jméno | HD | ED | DM | DW | Bonitace |
|---|---|---|---|---|---|
| ARIMMINUM LORENZFAROUK x Ciara vom Westerwälder Berg 2004-03-11 | |||||
| Bluebell von der Wolfsranch ♁ | HD A | ED 0 | - | - | |
| Beret von der Wolfsranch ♂ | - | - | - | - | |
| Bless von der Wolfsranch ♁ | HD A | - | - | - | |
| Bodan von der Wolfsranch ♂ | - | - | - | - | |
| Bruna von der Wolfsranch ♁ | HD C | - | - | - | |
| Brutus von der Wolfsranch ♂ | HD C | - | - | - | A67 E3 OG R1 P3 |
| Buran von der Wolfsranch ♂ | - | - | - | - | |
| Baschan von der Wolfsranch ♂ | HD D | - | - | - | |
| ARIMMINUM LORENZFAROUK x Baschka Zlatá Palz 2005-01-22 | |||||
| Emir Zlatá Palz ♂ | - | - | - | - | |
| Eileen Zlatá Palz ♁ | - | - | - | - | |
| Emma Zlatá Palz ♁ | - | - | - | - | |
| Enya Zlatá Palz ♁ | - | - | - | - | |
| Erik Nanook Zlatá Palz ♂ | HD A | - | n/DM | - | A72,5 OG R1 P1 |
| Erin Zlatá Palz ♁ | HD A | ED 0 | - | - | |
| Eska Zlatá Palz ♁ | - | - | - | - | |
| Ela Zlatá Palz ♁ | HD A | ED 0 | - | - | |
| Elsa Zlatá Palz ♁ | - | - | - | - | |
| Výstava | Datum | Kategorie | Hodnocení | Poz. | Tituly | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. Spezialzuchtschau für Saarlos und TWH - Zirndorf Giudice: Walter Schicker (DE) |
02-06-2002 | Puppy (6-9 months) | Molto promettente | 1 | |
||
| Speciální výstava ?SV - Zbraslav Giudice: Jind?ich Jedli?ka (CZ) |
28-09-2003 | Open class | Eccellente | 1 | CAC Miglior Maschio BOS |
||
| Jméno | Vrhy | Σ | Potomci | HD test | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ARIMMINUM LORENZFAROUK | 2 | 8.5 | 17 | 8 (47.06%) | 62.5% | - | 25% | 12.5% | - |
| Grey Wolf z Molu Es | 13 | 6.23 | 81 | 39 (48.15%) | 79.49% | 17.95% | - | - | 2.56% |
| Agar Reolup | 7 | 5.57 | 39 | 12 (30.77%) | 41.67% | 25% | 16.67% | 8.33% | 8.33% |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 16 | 5.19 | 83 | 21 (25.3%) | 38.1% | 14.29% | 14.29% | 14.29% | 19.05% |
| Atos Heol CS | 7 | 5.43 | 38 | 13 (34.21%) | 46.15% | 7.69% | 15.38% | 23.08% | 7.69% |
| Barry z Doušova dvora CS | 13 | 4.77 | 62 | 6 (9.68%) | 50% | 33.33% | - | 16.67% | - |
| Jméno | Potomci | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ARIMMINUM LORENZFAROUK | 17 | 41.18% | 58.82% | 28.57% | - | 69.5 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Grey Wolf z Molu Es | 81 | 44.44% | 55.56% | 22.22% | 20% | 69.1 cm | 63.1 cm | - | - | - | 107.8 | 53.1 | - |
| Agar Reolup | 39 | 41.03% | 58.97% | 31.25% | 17.39% | 68.6 cm | 62.8 cm | - | - | - | 106 | 57 | - |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 83 | 62.65% | 37.35% | 26.92% | 38.71% | 66.9 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Atos Heol CS | 38 | 47.37% | 52.63% | 16.67% | 30% | 66.7 cm | 62.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Barry z Doušova dvora CS | 62 | 50% | 50% | 22.58% | 29.03% | 70 cm | 28.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generace | Jméno | Chovatelská stanice | % Krev | Pokrevní příb. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Gar z Rosíkova CS | 0,93508% | 12.5 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Brita od Pavlišina CS | 0,97223% | 12.5 | 25,33% | 17 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,8633% | 12.5 | 12,16% | 19 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Aba Vopa CS | 0,43375% | 9.375 | 12,4% | 15 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 4 | Barry z Doušova dvora CS | 0,82493% | 12.5 | 6,33% | 62 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Bak z Doušova dvora CS | 0,20623% | 9.375 | 6,33% | 31 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Bruna z Banišťa CS | 0,10729% | 7.8125 | 9,86% | 43 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Flit z Rosíkova CS | 0,10829% | 7.8125 | 11,03% | 61 |
| 4 | ♂ 6,6 - ♀ 5,5 | Acarka Bropa CS | 0,30617% | 9.375 | 4,97% | 22 |
| 5 | ♂ 6,6,6 - ♀ 5,5 | Atos z Belešova CS | 0,54145% | 10.9375 | 11,03% | 68 |
| 8 | ♂ 6,6,6,6,6 - ♀ 5,6,6 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,29669% | 14.0625 | 1,36% | 30 |
| 8 | ♂ 6,6,6,6,6 - ♀ 5,6,6 | Ayak z Vlamy CS | 0,31714% | 14.0625 | 8,35% | 38 |
| 30 | ♂ 6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 1,28174% | 36.71875 | 25% | 246 |
| CELKOVÝ COI: | 7,19427% |