| Dátum narodenia: | 14-11-2008 |
| Pohlavie: | Pes |
| Register: | LO09130804 |
| Mikročip: | 982009105866482 |
| Matka: | IUNA |
| Otec: | DREDO |
| Chovateľ: | - |
| Majiteľ: | - |
| Pôvod: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,6% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 75.81 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.62 % Powered by WGI LAB | Výber: | - |
| Kontakty: |
| Meno | HD | ED | DM | DW | Výber |
|---|
| Meno | Vrhy | Σ | Potomstvo | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DAKO CASA DELLA ROSA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DREDO | 4 | 6 | 24 | 11 (45.83%) | 72.73% | 18.18% | 9.09% | - | - |
| BURAN DELLA TERRA SELVAGGIA | 4 | 4.25 | 17 | 5 (29.41%) | 20% | 60% | - | - | 20% |
| Fehérlófia Dinon Dánon | 3 | 8.33 | 25 | 1 (4%) | - | 100% | - | - | - |
| Atos ze Šedého dolu CS | 4 | 8 | 32 | 10 (31.25%) | 20% | 20% | 30% | 20% | 10% |
| Barry z Doušova dvora CS | 13 | 4.77 | 62 | 6 (9.68%) | 50% | 33.33% | - | 16.67% | - |
| Meno | Potomstvo | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DAKO CASA DELLA ROSA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DREDO | 24 | 54.17% | 45.83% | 7.69% | 9.09% | 67 cm | 60 cm | - | - | - | - | - | - |
| BURAN DELLA TERRA SELVAGGIA | 17 | 76.47% | 23.53% | 7.69% | - | 64 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Fehérlófia Dinon Dánon | 25 | 56% | 44% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Atos ze Šedého dolu CS | 32 | 53.13% | 46.88% | 11.76% | 53.33% | 69 cm | 63.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Barry z Doušova dvora CS | 62 | 50% | 50% | 22.58% | 29.03% | 70 cm | 28.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generácie | Meno | Podiel | % Krv | Dost. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 3 | Juna Hlas divočiny CS | 3,35257% | 25 | 11,78% | 34 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,42886% | 9.375 | 12,32% | 32 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Atos Břevnovská stopa CS | 0,46452% | 9.375 | 21,29% | 14 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Dora Šedá eminence | 0,46636% | 9.375 | 20,75% | 25 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Besi Zepeř CS | 0,43411% | 9.375 | 13,4% | 20 |
| 5 | ♂ 5,5 - ♀ 5,5,6 | Ariel Lobos CS | 0,73896% | 14.0625 | 8,95% | 42 |
| 5 | ♂ 5,5 - ♀ 5,5,6 | Exa Vopa CS | 0,7505% | 14.0625 | 12,32% | 24 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,10791% | 6.25 | 12,16% | 19 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6 | Gar z Rosíkova CS | 0,11688% | 7.8125 | 20,17% | 130 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,6,6 | Aba Vopa CS | 0,21687% | 7.8125 | 12,4% | 15 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6 | Brita od Pavlišina CS | 0,12153% | 7.8125 | 25,33% | 17 |
| 10 | ♂ 5,6,6,6 - ♀ 6,6,6,6,6,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,46402% | 16.40625 | 6,33% | 62 |
| 8 | ♂ 5,6,7,7,7 - ♀ 7,7,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,15106% | 9.375 | 3,4% | 37 |
| CELKOVÝ COI: | 7,81416% |