Datum narození: | 31-10-2016 |
Pohlaví: | Pes |
Registr: | - |
Mikročip: | - |
Matka: | Enya del Reino de León |
Otec: | Sadon del Castillo de Sax |
Chovatel: | - |
Majitel: | - |
Původ: | ES |
WOLF BLOOD: | 27.6% Powered by WGI Project |
COI: | 20,55% Powered by WGI Project |
Výběr: | AA70 C1 E1 H2 I2 L5 N1 Od Qr R2 Xv54,3 Xf105,7 Xh0,61 (ES) |
Kontakty: |
Sadon del Castillo de SaxHD A ED 0 |
Crying Wolf MuradHD B ED 0 |
Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0 |
Carr Malý BysterecHD A - |
ARIMMINUM AVETAJGAHD B - |
|||
Arys z OravyHD A - |
Casanova Zlatá žilaHD A - |
||
Grácia DórHD A - |
|||
Chez z Vlčího dubuHD B ED 0 |
Argo Přízrak KarpatHD A - |
Arin na BlatechHD B - |
|
Avahoc Stín vlkaHD A - |
|||
Fea z Ponického dvoraHD A - |
Nord Šedá eminenceHD A - |
||
Cira z Ponického dvoraHD C - |
|||
Enya del Reino de LeónHD A ED 0 |
Boss Radov dvor- - |
||
Aga Cannus LupusHD B - |
|||
Arek Malý BysterecHD A - |
|||
Cesna Lupus Bohemia GenaoHD A - |
|||
Azar Zelený paprsekHD A - |
Hero od ÚhoštěHD A - |
||
Axa od Rajské chvojkyHD A - |
|||
Dizzy Chlumecké podzámčíHD A - |
Cagi od ÚhoštěHD A - |
||
Grace Kollárov dvorHD A - |
Jméno | HD | ED | DM | DW | Výběr |
---|
Zkouška | Datum | Místo | Kvalifikace |
---|---|---|---|
SVP 1 (40 km) | 02-06-2021 | Brescello (RE) | Superata |
Výstava | Datum | Kategorie | Hodnocení | Poz. | Tituly | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
42.ª Exposición Nacional Canina de Murcia Giudice: Alejandro Palacin |
19-05-2018 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC Miglior Maschio BOB Migliore di Razza |
||
26.ª Exposición Internacional Canina de Murcia Giudice: Pedro Delerue |
20-05-2018 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Maschio BOB Migliore di Razza |
||
37.ª Exposición Nacional Canina de Castilla la Mancha Giudice: Attila Czegledi |
09-06-2018 | Middle class | Molto buono | - | |
||
32.ª Exposición Internacional Canina de Castilla la Mancha Giudice: Alfredo Alessandri |
10-06-2018 | Middle class | Molto buono | 1 | |
||
30.ª Exposición Nacional Canina de Castellon Giudice: Galyah Litova |
16-06-2018 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC Miglior Maschio BOB Migliore di Razza |
||
27.ª Exposición Internacional Canina de Castellon Giudice: Shaun Watson |
17-06-2018 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Maschio BOB Migliore di Razza |
||
XXXVII Exposición Nacional Canina de Cantabria Giudice: Pablo Casal Quesada |
30-06-2018 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC |
||
XXIV Exposición Internacional Canina de Cantabria Giudice: Horst Kliebenstein |
01-07-2018 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC, ris. CACIB |
||
39ª Exposición Internacional Canina de PORTUGALETE Giudice: Barbara Muller |
08-07-2018 | Middle class | Assente | - | |
||
WDS Amsterdam Giudice: Skalin Bo (SW) |
10-08-2018 | Middle class | Eccellente | - | |
||
WDS Specialities Double CAC Giudice: JOHN WAUBEN |
11-08-2018 | Middle class | Eccellente | 1 | |
||
35 Exposicion Internacional Canina de otoño Real Sociedad Canina de España (ES) Giudice: Adolfo Martinez Nogueira (ES) |
06-10-2018 | Middle class | Eccellente | 1 | |
||
44 Exposicion Nacional de Murcia Giudice: Jochen Eberhard (DE) |
20-10-2018 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC Miglior Maschio BOB Migliore di Razza, BOG2 |
||
XXXII Exposicion Internacional Canina de Malaga - Punto Obligatorio (ES) Giudice: Sylvie Desserne (FR) |
24-11-2018 | Open class | Eccellente | 4 | |
||
74 Exposición Nacional Canina de Valencia (ES) Giudice: Adrián Argente del Catillo (ES) |
15-12-2018 | Open class | Molto buono | - | |
||
39 Exposición Internacional Canina de Valencia (ES) Giudice: Michael Leonard (IE) |
16-12-2018 | Open class | Molto buono | - | |
||
NDS Murcia Giudice: Jose Vidal (ES) |
30-03-2019 | Open class | Eccellente | 1 | CAC Miglior Maschio BOB Migliore di Razza |
||
91 Exposición Internacional de Primavera de Madrid Giudice: Pietro Paolo Condo (IT) |
27-04-2019 | Open class | Molto buono | 4 | |
||
Exposición Nacional de Castellon Giudice: Rafael Malo (ES) |
06-07-2019 | Open class | Eccellente | 1 | CAC Miglior Maschio BOB Migliore di Razza |
||
Exposición Internacional de Castellon Giudice: Agustin Ionescu (RO) |
07-07-2019 | Open class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Maschio BOB Migliore di Razza |
||
Cetinje CACIB 1 Giudice: Vojislav Al-Daghistani |
30-07-2019 | Open class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Maschio BOB Migliore di Razza |
||
Cetinje CACIB 2 Giudice: Vojislav Brajovic |
31-07-2019 | Open class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Maschio BOB Migliore di Razza, BOG3 |
||
Peja CACIB 2019 Rudoga Cup Giudice: Jadranka Mijatovic |
01-08-2019 | Open class | Molto buono | - | |
||
Peja CACIB 2019 Rudoga Cup Giudice: Vretenicic Miodrag |
02-08-2019 | Open class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Maschio BOB Migliore di Razza, BOG3 |
||
Peja CAC 2019 Rudoga Cup Giudice: |
02-08-2019 | Open class | Eccellente | 1 | CAC Miglior Maschio BOB Migliore di Razza, BOG |
||
I Exposición Monográfica CIRPLC (Umbrías) Giudice: Dana Matušincová (CZ) |
01-09-2019 | Open class | Molto buono | 2 | |
||
NDS Aveiro Giudice: Charlotte Hoier (DK) |
28-09-2019 | Open class | Eccellente | 1 | |
||
IDS Aveiro Giudice: Rui Monteiro (PT) |
29-09-2019 | Open class | Molto buono | 1 | |
||
Exposición Internacional de León Giudice: Adolfo Martinez Noguera (ES) |
29-09-2019 | Champion class | Assente | - | |
||
36 Exposición Internacional Canina de Otoño Giudice: Francisco Mendoza Lopez (ES) |
05-10-2019 | Open class | Molto buono | - | |
||
13.ª Exposição Canina Nacional de Braga Giudice: Alfonso Castells Lladosa (ES) |
09-11-2019 | Open class | Eccellente | 1 | CAC |
||
10.ª Exposição Canina Internacional de Braga Giudice: Celso Pinto (BR) |
10-11-2019 | Open class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Maschio BOB Migliore di Razza |
||
Geneva 2 2019 Giudice: Hendel, Eytan (IL) |
15-11-2019 | Champion class | Eccellente | 2 | ris. CAC |
||
Geneva - II 2019 Giudice: Penkova, Antoaneta (BG) |
16-11-2019 | Champion class | Eccellente | 2 | ris. CAC |
||
Geneva - III Giudice: Ejima Yamakado Chi (JP) |
17-11-2019 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC |
||
NDS Alicante Giudice: Ewa Nielsen |
30-11-2019 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC Miglior Maschio BOB Migliore di Razza |
||
IDS Alicante Giudice: Carmen Navarro (ES) |
01-12-2019 | Champion class | Eccellente | 1 | CACIB Miglior Maschio BOB Migliore di Razza |
||
NDS Valencia Giudice: Eugene Yerusalimsky |
14-12-2019 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC Miglior Maschio BOB Migliore di Razza |
||
IDS Valencia Giudice: Francisco Ranea (ES) |
15-12-2019 | Champion class | Eccellente | 1 | CACIB Miglior Maschio BOB Migliore di Razza |
||
90.ª Exposição Canina Internacional do Norte (ALW20 - LATIN WINNER 2020) Giudice: Orietta Zilli (IT) |
11-01-2020 | Open class | Eccellente | 4 | |
||
91.ª Exposição Canina Internacional do Norte (PW20/QC) Giudice: Pietro Paolo Condo (IT) |
12-01-2020 | Open class | Molto buono | 4 | |
||
Exposición Nacional de Zaragoza Giudice: Refet Hadzic |
01-02-2020 | Champion class | Assente | - | |
||
Exposición Internacional de Zaragoza Giudice: Ana Mesto (ES) |
02-02-2020 | Champion class | Assente | - | |
||
Exposición Internacional de Granada Giudice: |
16-02-2020 | Champion class | Eccellente | 1 | |
||
IDS Sevilla Giudice: Vitor Veiga (ES) |
04-09-2021 | Champion class | Assente | - | |
||
Exposición Internacional de Primavera de Madrid Giudice: Mario Gil de Biedma (ES) |
25-09-2021 | Working class | Eccellente | 1 | CAC |
||
Exposición Internacional de Otoño de Madrid (Latin Winner) Giudice: Alejandro Palacin (ES) |
26-09-2021 | Working class | Eccellente | 1 | CAC |
||
IDS Santarem (CPC Winner) Giudice: Martín Baskaran (ES) |
07-11-2021 | Working class | Eccellente | 1 | |
||
NDS Geneve Giudice: Doedijns Rony (NL) |
19-11-2021 | Working class | Eccellente | 1 | CAC |
||
IDS Geneve Giudice: Maria-Luise Doppelreiter (AT) |
19-11-2021 | Working class | Molto buono | 1 | |
||
IDS Geneve Giudice: Anna Albrigo (IT) |
20-11-2021 | Working class | Molto buono | 1 | |
||
IDS Geneve Giudice: Lokodi Csaba-Zsolt (RO) |
21-11-2021 | Working class | Eccellente | 1 | CAC |
||
IDS Santarem Giudice: Pedro delarue (PT) |
05-12-2021 | Open class | Eccellente | 1 | CAC |
||
III Monográfica CIRPLC (Puebla de Sanabria) Giudice: Mariano Galan Zancajo (ES) |
24-04-2022 | Champion class | Eccellente | 2 | |
||
IDS Porto (Porto Winner) Giudice: Adolfo Martínez Noguera (ES) |
09-07-2022 | Working class | Eccellente | 1 | |
||
IDS Porto (QC) Giudice: Vincenzo Parmiciano (IT) |
10-07-2022 | Working class | Eccellente | 1 | |
||
IV Monográfica CIRPLC Giudice: Alfonso Castells Lladosa (ES) |
21-08-2022 | Champion class | Eccellente | 3 | |
||
IDS Gibraltar Giudice: Siret Lepasaar (EE) |
01-10-2022 | Working class | Eccellente | 1 | CAC |
||
IDS Santarem (Latin Winner) Giudice: Francisco Salvador Janeiro (PT) |
29-10-2022 | Champion class | Assente | - | |
||
IDS Santarem (QC) Giudice: Manola Poggesi (IT) |
30-10-2022 | Champion class | Assente | - | |
||
IDS Santarem (CPC Winner) Giudice: Rui Martins (PT) |
01-11-2022 | Champion class | Assente | - | |
||
IDS Porto (Latín Winner) Giudice: Rade Dakic (RS) |
08-07-2023 | Working class | Assente | - | |
||
IDS Porto (Porto Winner) Giudice: Orieta Zilli (IT) |
09-07-2023 | Working class | Assente | - | |
Jméno | Vrhy | Σ | Potomci | HD test | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Apolo | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Sadon del Castillo de Sax | 2 | 1 | 2 | 2 (100%) | - | 50% | - | - | - |
Crying Wolf Murad | 12 | 4.42 | 53 | 23 (43.4%) | 26.09% | 13.04% | - | - | - |
Amore Mio Srdcerváč | 18 | 6.61 | 119 | 53 (44.54%) | 64.15% | 7.55% | 1.89% | 1.89% | - |
Carr Malý Bysterec | 18 | 6.22 | 112 | 46 (41.07%) | 71.74% | 21.74% | 6.52% | - | - |
Azor od Poluchov | 2 | 4.5 | 9 | 3 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
Jméno | Potomci | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Apolo | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Sadon del Castillo de Sax | 2 | 50% | 50% | 100% | - | - | - | 105.7 | 54.3 | 0.6 | - | - | - |
Crying Wolf Murad | 53 | 66.04% | 33.96% | 2.86% | - | 69 cm | - | - | - | - | - | - | - |
Amore Mio Srdcerváč | 119 | 60.5% | 39.5% | 6.94% | 17.02% | 66.8 cm | 62.1 cm | 109.7 | 53.9 | 0.6 | 110 | 55.2 | 0.6 |
Carr Malý Bysterec | 112 | 47.32% | 52.68% | 28.3% | 18.64% | 68.3 cm | 62.5 cm | 108.6 | 53.9 | 0.7 | 109.5 | 54.7 | 0.7 |
Azor od Poluchov | 9 | 55.56% | 44.44% | 40% | 25% | 68 cm | 60 cm | 108 | 56 | - | - | - | - |
Generace | Jméno | Chovatelská stanice | % Krev | Výběr | HD | ED |
---|---|---|---|---|---|---|
5,5 | Gáj Jimili CS | 0,22212% | 6.25 | A66 OG P1 | HD A | - |
5,6,6,7,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,31797% | 7.8125 | A67,5 OF R1 P1 | HD B | - |
5,7 | Adon Kanakor CS | 0,05608% | 3.90625 | A69 C2 OF P1 | HD A | - |
CELKOVÝ COI: | 0,59617% |