| Born: | 25-12-2006 |
| Sex: | Male |
| Registrer: | LO0780789 |
| Microchip: | 939000010001869 |
| Mother: | RAISSA |
| Father: | HADEN PASSO DEL LUPO |
| Breeder: | - |
| Owner: | - |
| Nation: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 25,75% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 61.29 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.65 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AREX | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| HADEN PASSO DEL LUPO | 3 | 4 | 12 | 1 (8.33%) | - | 100% | - | - | - |
| CLOVER | 12 | 7.58 | 91 | 24 (26.37%) | 54.17% | 37.5% | 4.17% | 4.17% | - |
| Dik Břevnovská stopa CS | 2 | 7 | 14 | - | - | - | - | - | - |
| Atos Břevnovská stopa CS | 2 | 7 | 14 | 2 (14.29%) | 50% | - | - | 50% | - |
| Ben z Vlčí pláně CS | 3 | 6.33 | 19 | 9 (47.37%) | 77.78% | - | 11.11% | 11.11% | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AREX | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| HADEN PASSO DEL LUPO | 12 | 58.33% | 41.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CLOVER | 91 | 51.65% | 48.35% | 8.51% | 13.64% | 69 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dik Břevnovská stopa CS | 14 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Atos Břevnovská stopa CS | 14 | 28.57% | 71.43% | - | 20% | - | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ben z Vlčí pláně CS | 19 | 47.37% | 52.63% | 66.67% | 40% | 66.7 cm | 46.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 3 | Charon Šedá eminence | 3,56499% | 25 | 17,24% | 120 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Dik Břevnovská stopa CS | 1,74986% | 18.75 | 15,75% | 14 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Fehérlófia Dalos Duna | 1,77293% | 18.75 | 16,83% | 38 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Colt Zepeř CS | 0,86821% | 12.5 | 13,4% | 81 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,5 | Dora Šedá eminence | 0,93272% | 15.625 | 20,75% | 25 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,5 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,85772% | 15.625 | 12,32% | 32 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 5,6 | Exa Vopa CS | 0,32164% | 10.9375 | 12,32% | 24 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 5,6 | Ariel Lobos CS | 0,3167% | 10.9375 | 8,95% | 42 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6 | Cita z Banišťa CS | 0,10729% | 9.375 | 9,86% | 27 |
| 6 | ♂ 5,6,6 - ♀ 5,6,6 | Gar z Rosíkova CS | 0,35065% | 12.5 | 20,17% | 130 |
| 9 | ♂ 5,6,6,6 - ♀ 5,6,6,6,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,56714% | 16.40625 | 6,33% | 62 |
| 9 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 5,6,7,7,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,45319% | 13.28125 | 3,4% | 37 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6 | Brita od Pavlišina CS | 0,12153% | 7.8125 | 25,33% | 17 |
| COI TOTAL: | 11,98456% |