Dátum narodenia: | 10-11-2015 |
Pohlavie: | Pes |
Register: | LO1613744 |
Mikročip: | 380260002566056 |
Matka: | AKHILA |
Otec: | Jassper Malý Bysterec |
Chovateľ: | ARIMMINUM |
Majiteľ: | - |
Pôvod: | IT |
WOLF BLOOD: | 28.3% Powered by WGI Project |
COI: | 26,3% Powered by WGI Project |
Výber: | - |
Kontakty: | 3452110963 |
Jassper Malý BysterecHD A - |
Eligo z PeronowkiHD A ED 0 |
Hero z RofaHD A - |
Tambury z RosíkovaHD A - |
Elba z Rofa- - |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0 |
Ali ReolupHD A - |
||
Amálka od Buližníku CSHD A - |
|||
Askia Slnečný dvorHD A - |
Aragorn Potomok vlkovHD C - |
Synek z Rosíkova CSHD A - |
|
Baby Tribeč CS- - |
|||
Omar z Krotkovského dvora CSHD B - |
|||
AKHILAHD A ED 0 |
AIKO SIBILLINIHD B ED 0 |
ARIMMINUM WAKANHD A ED 0 |
QUAN PASSO DEL LUPOHD A ED 0 |
ARIMMINUM ODETTEHD A ED 0 |
|||
Dolga Malý BysterecHD C - |
Hero z RofaHD A - |
||
Askia Slnečný dvorHD A - |
|||
ANYANKAS AMBER EYES OF ICEHD A ED 0 |
Crying Wolf EchoHD A ED 0 |
Hitt spod ĎumbieraHD A - |
|
Arys z OravyHD A - |
|||
ANYANKAHD B - |
ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0 |
||
NIAHD B - |
Meno | HD | ED | DM | DW | Výber |
---|---|---|---|---|---|
ARIMMINUM CAIRO x COSMO DANIEL ELITE GIOIA 2017-11-01 | |||||
COSMO DANIEL ELITE VIENNA | - | - | - | - | |
COSMO DANIEL ELITE VERENA | - | - | - | - | |
COSMO DANIEL ELITE VULCANO | - | - | - | - | |
COSMO DANIEL ELITE VENERE | - | - | - | - | |
ARIMMINUM CAIRO x Alkaida z Rudého Údolí 2018-01-26 | |||||
BLACK MAMBA DAL CAMPO | - | - | - | - | |
BOHEMIAN RAPSODY DAL CAMPO | - | - | - | - | |
BESSY WOLF | - | - | - | - | |
BLACK HOLE SUN DAL CAMPO | - | - | - | - | |
BABA O'RILEY DAL CAMPO | - | - | - | - | |
BLACK JACK | - | - | - | - | |
ARIMMINUM CAIRO x FIONA 2018-11-22 | |||||
OXANA DEL LUPO DEE VISSE | - | - | - | - | |
OPHELIA DEL LUPO DEE VISSE | - | - | - | - | |
OCEAN FREKI DEL LUPO DEE VISSE | - | - | - | - | |
ODINO DEL LUPO DEE VISSE | - | - | - | - | |
OLCAN DEL LUPO DEE VISEE | - | - | - | - | |
OLLIE DEL LUPO DEE VISSE | - | - | - | - | |
ARIMMINUM CAIRO x Xanadu II od Úhoště 2019-11-30 | |||||
EMMA | - | - | - | - | |
ENYAWOLFPARADISE | - | - | - | - | |
ELOY | - | - | - | - | |
ESTEBAN | - | - | - | - | |
EMILIE | - | - | - | - | |
EZECHIELE WOLFPARADISE | - | - | - | - | |
ELECTRA | - | - | - | - | |
ELISO | - | - | - | - |
Výstava | Dátum | Kategória | Hodnotenie | Poz. | Tituly | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Speciale di Udine Giudice: Giulio Bezzecchi (IT) |
25-06-2016 | Puppy (6-9 months) | Ng | - | |
||
Internazionale di Gradisca d'Isonzo (GO) Giudice: Poggesi Manola |
14-08-2016 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | Miglior Giovane |
||
Eurodog Show Bruxelles Giudice: Bo Skalin (SE) |
26-08-2016 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | |
||
Nazionale di San Marino Giudice: Volinet S. |
10-09-2016 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | Miglior Giovane, Miglior Maschio BOB Migliore di Razza, BOG3 |
||
Internazionale di San Marino Giudice: Oleinikova Z. (UKR) |
11-09-2016 | Youth class (9-18 months) | Molto buono | 1 | |
||
Internazionale Karlovac Giudice: |
24-09-2016 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | CACJ Miglior Giovane, Miglior Maschio BOB Migliore di Razza |
||
CACIB Karlovac Giudice: Ingo Bortel |
25-09-2016 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | CACJ Miglior Giovane, Miglior Maschio BOB Migliore di Razza |
||
Internazionale di Lipica Giudice: Smojver Selimovic Jadranka |
08-10-2016 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | CACJ |
||
CAC Lipica (SLO) Giudice: Igor Semovic (HR) |
09-10-2016 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | |
||
Internazionale di Varese - Insubria Winner Giudice: DE GIULIANI CLAUDIO |
30-10-2016 | Youth class (9-18 months) | Molto buono | 2 | |
||
Internazionale di Desio Giudice: Ferdinando ASNAGHI |
31-10-2016 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | Miglior Giovane BOB Migliore di Razza |
||
Internazionale di Busto Arsizio Giudice: Buratti Pierluigi |
01-11-2016 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | Miglior Giovane BOS |
||
IDS CACIB Šempeter Giudice: Brigita Kremser (SI) |
12-11-2016 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | Miglior Giovane |
||
CACIB Vrtojba Giudice: Ferdinando Asnaghi |
13-11-2016 | Youth class (9-18 months) | Molto buono | 1 | |
||
Internazionale Zagreb Giudice: |
26-11-2016 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | CACJ Miglior Giovane, Miglior Maschio BOB Migliore di Razza |
||
Internazionale Zagreb Giudice: |
27-11-2016 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | CACJ Miglior Giovane, Miglior Maschio BOB Migliore di Razza |
||
Internazionale di San Marino Giudice: Belkin A. (Ru) |
03-12-2016 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | CACJ Miglior Giovane, Miglior Maschio BOB Migliore di Razza, BOG |
||
Internazionale di San Marino Giudice: Kaszlauskaite R. (LT) |
04-12-2016 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | Miglior Giovane BOS |
||
Internazionale Verona Giudice: Sinko Kuprijanova Olga |
08-12-2016 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | Miglior Giovane |
||
Internazionale di Erba Giudice: Momcilovic Bognic Sanja |
10-12-2016 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | Miglior Giovane, Miglior Maschio BOB Migliore di Razza |
||
Raduno di Padova Giudice: Condò |
14-01-2017 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | |
||
Internazionale di Padova Giudice: Giulio Bezzecchi |
14-01-2017 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | - | Miglior Giovane, Miglior Maschio BOB Migliore di Razza, BOG3 |
||
Internazionale di Pistoia Giudice: Aidietiene Julija |
11-02-2017 | Middle class | Assente | - | |
||
Internazionale di Arezzo Giudice: Deutscher Erwin |
12-02-2017 | Middle class | Eccellente | 1 | |
||
World Special Show of Slovak National Breeds Giudice: Jaroslav Matyas SK (maschi) - Piskay Vladimir S |
18-02-2017 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 3 | |
||
cacib Rijeka Giudice: Nymann G. |
25-02-2017 | Middle class | Molto buono | 1 | |
||
Cacib Rijeka Giudice: Mondo M. Gabriella |
26-02-2017 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB BOB Migliore di Razza |
||
Internazionale Gonzaga Giudice: Gatti Franco |
04-03-2017 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC |
||
Nazionale San Marino Giudice: Horak Karel |
11-03-2017 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC Miglior Maschio BOS |
||
Internazionale San Marino Giudice: Ruiz Rodriguez F. |
12-03-2017 | Middle class | Eccellente | 1 | |
||
Internazionale di Piacenza Giudice: Schill Roberto (RO) |
17-03-2017 | Middle class | Eccellente | 2 | |
||
Raduno di Reggio Emilia Giudice: Oklescen Lidija (SLO) - Marova Petra (CZ) |
18-03-2017 | Middle class | Assente | - | |
||
Internazionale di Parma Giudice: Parmiciano Roberto (IT) |
18-03-2017 | Middle class | Assente | - | |
||
Raduno cclc Reggio Emilia Giudice: Maschi: Marova Petra (CZ) Femmine: Oklescen Lidja |
19-03-2017 | Middle class | Assente | - | |
||
Internazionale di Monaco Giudice: Boris Spoljaric |
06-05-2017 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Maschio BOB Migliore di Razza, BOG |
||
Internazionale Varazdin Giudice: Kluska Wieslawa |
13-05-2017 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Maschio BOB Migliore di Razza, BOG2 |
||
Internazionale San Marino Giudice: Hindse J. |
19-05-2017 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Maschio BOB Migliore di Razza |
||
Internazionale San Marino Giudice: Molinari C. |
21-05-2017 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Maschio BOS |
||
CACIB di Umag (HR) Giudice: Nedad Andrich (HR) |
03-06-2017 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Maschio BOB Migliore di Razza, BOG, BIS2 |
||
Internazionale Umag Giudice: TURCINOVIC PETAR |
04-06-2017 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Maschio BOB Migliore di Razza, BOG2 |
||
Internazionale Klagenfurt Giudice: Poggesi Manola |
11-06-2017 | Working class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Maschio BOB Migliore di Razza |
||
IDS Mediterranean Winner Giudice: Buratti Pierluigi |
17-06-2017 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Maschio BOS |
||
ENCI Winner Giudice: Pietro Marino |
19-06-2017 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Maschio BOS |
||
Mostra Speciale di Udine Giudice: Bauchal Gianfranco |
24-06-2017 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC |
||
IDS Ivrea Giudice: Bellan Sonia Falletti |
01-07-2017 | Middle class | Eccellente | 2 | ris. CAC |
||
Internazionale di Torino Giudice: Elina Haapaniemi (FI) |
02-07-2017 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Maschio BOB Migliore di Razza |
||
Nazionale di Alba Giudice: Mrden Vicencije |
29-07-2017 | Middle class | Assente | - | |
||
Internazionale di Mondovì Giudice: Giraldi Lucia |
30-07-2017 | Middle class | Assente | - | |
||
CACIB di Innsbruck (AT) Giudice: Mag. Rajic Branislav (SLO) |
19-08-2017 | Working class | Assente | - | |
||
CACIB di Innsbruck (AT) Giudice: Ritter Claude (FR) |
20-08-2017 | Working class | Assente | - | |
||
CACIB NITRA 16-09-2017 Giudice: Juan Naveda |
16-09-2017 | Working class | Eccellente | 1 | CAC |
||
CACIB NITRA 17-09-2017 Giudice: Lawless Jean |
17-09-2017 | Working class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Maschio BOS |
||
DUO CACIB NITRA 17-09-2017 Giudice: Lawless Jean |
17-09-2017 | Working class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Maschio BOS |
||
Bundessieger Tulln Giudice: |
01-10-2017 | Working class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Maschio BOB Migliore di Razza |
||
CACIB Lipiza I Giudice: Zsolt Molnar (RO) |
07-10-2017 | Working class | Eccellente | 1 | CAC |
||
CACIB Lipica II Giudice: Hans Almgren (SE) |
08-10-2017 | Working class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Maschio BOS |
||
Bundessieger Dortmund Giudice: |
13-10-2017 | Working class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Maschio BOS |
||
Internazionale Komarom Giudice: |
20-10-2017 | Working class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Maschio BOB Migliore di Razza |
||
Internazionale Komarom Giudice: |
21-10-2017 | Working class | Eccellente | 1 | CAC |
||
Internazionale Komarom Giudice: |
22-10-2017 | Working class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Maschio BOB Migliore di Razza |
||
World Dog Show Liezpig Giudice: Stefan Sinko & Zidar Miroslav |
11-11-2017 | Open class | Eccellente | 4 | |
||
Internazionale Podgorica Giudice: Vasco Mudresa |
25-11-2017 | Open class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Maschio BOB Migliore di Razza |
||
Internazionale Podgorica Giudice: Igor Selimovic |
26-11-2017 | Open class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Maschio BOB Migliore di Razza, BOG2 |
||
CACIB SEMPETER Giudice: TIM THOMAS (AUS) |
09-12-2017 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Maschio BOB Migliore di Razza |
||
CACIB VRTOJBA Giudice: ANDRAS KOROZS |
10-12-2017 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB BOB Migliore di Razza, BOG2 |
||
Internazionale di Belluno Giudice: Mark Wieber |
13-01-2018 | Champion class | Eccellente | 1 | CACIB Miglior Maschio |
||
Internazionale di Padova Giudice: Satu Yla Mononen (FI) |
14-01-2018 | Champion class | Eccellente | 1 | Miglior Maschio BOB Migliore di Razza |
||
Internazionale di Cesena Giudice: Buratti Pierluigi |
27-01-2018 | Champion class | Eccellente | 1 | CACIB Miglior Maschio BOS |
||
Nazionale di Lugo Giudice: Leos Jancik (SK) |
27-01-2018 | Champion class | Eccellente | 1 | |
||
Internazionale di Forlì Giudice: Albrigo Anna |
28-01-2018 | Champion class | Eccellente | 1 | CACIB Miglior Maschio BOS |
||
Internazionale Biella Giudice: |
04-02-2018 | Champion class | Eccellente | 1 | CACIB Miglior Maschio BOB Migliore di Razza, BOG |
||
Raduno CCLC di Arezzo Giudice: Mentasti Gianercole |
10-02-2018 | Open class | Eccellente | 1 | CAC Miglior Maschio BOS |
||
IDS Pistoia Giudice: Butrimova Kornelja (LT) |
10-02-2018 | Champion class | Eccellente | 1 | CACIB Miglior Maschio BOB Migliore di Razza |
||
IDS Arezzo Giudice: Leif Ragnar Hjorth (N) |
11-02-2018 | Champion class | Eccellente | 1 | CACIB Miglior Maschio BOB Migliore di Razza, BOG |
||
Nazionale di San Marino Giudice: Bernardi Serena |
03-03-2018 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC Miglior Maschio BOB Migliore di Razza, BOG3 |
||
Internazionale di San Marino Giudice: Biasolo Giuliano |
04-03-2018 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Maschio BOS |
||
Internazionale di Piacenza Giudice: De Santiago Raphael (PR) |
16-03-2018 | Champion class | Eccellente | 1 | CACIB Miglior Maschio BOB Migliore di Razza |
||
Internazionale di Reggio Emilia Giudice: Bezzecchi Giulio |
17-03-2018 | Champion class | Eccellente | 1 | CACIB Miglior Maschio BOB Migliore di Razza |
||
Internazionale di Reggio Emilia Giudice: Bottagisio Pietro |
18-03-2018 | Champion class | Eccellente | 1 | CACIB Miglior Maschio BOS |
||
Internazionale Lussemburgo Giudice: Andre' Gigot |
08-04-2018 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Maschio BOB Migliore di Razza |
||
Nazionale di Albarella Giudice: Rodaro Valeria (IT) |
20-05-2018 | Open class | Eccellente | 1 | CAC Miglior Maschio BOB Migliore di Razza |
||
Internazionale di Milano Giudice: Asnaghi Ferdinando |
15-06-2018 | Champion class | Eccellente | 1 | CACIB Miglior Maschio BOS |
||
Raduno Enci Winner Giudice: Pietro Paolo Condò |
16-06-2018 | Champion class | Eccellente | 1 | Miglior Maschio BOS |
||
Enci Winner IDS Giudice: Muntean Petru |
17-06-2018 | Champion class | Eccellente | 1 | ris. CACIB |
||
Nazionale di Udine Giudice: Igor Selimovic |
23-06-2018 | Champion class | Assente | - | |
||
WDS Amsterdam Giudice: Skalin Bo (SW) |
10-08-2018 | Champion class | Eccellente | 3 | |
||
World Dog Show of National Slovak Breeds Giudice: Zamoyski Andrzej |
07-06-2019 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC, ris. CACIB |
||
European Dog Show 2019 Giudice: Rafael de Santiago |
15-06-2019 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Maschio BOB Migliore di Razza |
||
Enci Winner Verona 2019 Latin Winner Giudice: Ümit Ozkanal |
15-12-2019 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Maschio BOB Migliore di Razza, BOG3 |
||
World Dog Show BRNO Giudice: Soukupová Monika (CZ) |
30-09-2021 | Champion class | Eccellente | 4 | |
Meno | Vrhy | Σ | Potomstvo | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARIMMINUM CAIRO | 4 | 6 | 24 | 4 (16.67%) | - | - | - | - | - |
Jassper Malý Bysterec | 12 | 3.83 | 46 | 30 (65.22%) | 56.67% | 13.33% | 3.33% | - | - |
Eligo z Peronowki | 18 | 5.06 | 91 | 43 (47.25%) | 97.67% | 2.33% | - | - | - |
Hero z Rofa | 6 | 5.83 | 35 | 21 (60%) | 57.14% | 19.05% | 14.29% | 4.76% | - |
Tambury z Rosíkova | 5 | 5.6 | 28 | 8 (28.57%) | 75% | 12.5% | 12.5% | - | - |
Ars z Vel'kej Fatry CS | 2 | 4 | 8 | 1 (12.5%) | 100% | - | - | - | - |
Meno | Potomstvo | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARIMMINUM CAIRO | 24 | 45.83% | 54.17% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Jassper Malý Bysterec | 46 | 54.35% | 45.65% | 24% | 33.33% | 65.8 cm | 62.4 cm | 109.1 | 54.5 | 0.7 | 108.1 | 55 | 2.4 |
Eligo z Peronowki | 91 | 45.05% | 54.95% | 12.2% | 10% | 66.6 cm | 63.2 cm | 106.1 | 54.2 | - | 108.1 | 55.9 | - |
Hero z Rofa | 35 | 45.71% | 54.29% | 31.25% | 31.58% | 68.6 cm | 63.7 cm | 108 | 53.6 | - | 103.2 | - | - |
Tambury z Rosíkova | 28 | 50% | 50% | 35.71% | 35.71% | 68 cm | 63.2 cm | 103.6 | 55.3 | - | - | - | - |
Ars z Vel'kej Fatry CS | 8 | 62.5% | 37.5% | 20% | - | 68 cm | - | - | - | - | - | - | - |
Generácie | Meno | Podiel | % Krv | Výber | HD | ED |
---|---|---|---|---|---|---|
2,4 | Askia Slnečný dvor | 3,74027% | 31.25 | A62 C2 K1 OG R1 P1 | HD A | - |
2,5 | Eligo z Peronowki | 1,69285% | 28.125 | A68 OD R1 P1 | HD A | ED 0 |
3,4,6 | Hero z Rofa | 1,82338% | 20.3125 | A67 OH R1 P1 | HD A | - |
4,6,6 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,25438% | 9.375 | A67,5 OF R1 P1 | HD B | - |
4,6,7 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 8.59375 | A62 E1 OD R1 P1 | HD A | - |
4,6,7 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,10635% | 8.59375 | A63,5 E1 F2 OF R1 P3 | - | - |
5,5,7,7,7 | Cézar od Pavlišina CS | 0,0664% | 8.59375 | A69 OH P1 | - | - |
5,7 | Bety Zepeř CS | 0,05426% | 3.90625 | A64 E1 K1 OF P1 | HD C | - |
5,7,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 4.6875 | A66 K1 OF P1 | HD A | - |
CELKOVÝ COI: | 8,06999% |