| Dátum narodenia: | 04-06-2006 |
| Pohlavie: | Pes |
| Register: | LO06119393 |
| Mikročip: | 972000000521667 |
| Matka: | Ambra Vlčí naděje |
| Otec: | Jerry Lee z Molu Es |
| Chovateľ: | ARIMMINUM |
| Majiteľ: | - |
| Pôvod: | IT |
| WOLF BLOOD: | 26.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,19% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 75.81 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.09 % Powered by WGI LAB | Výber: | - |
| Kontakty: |
| Meno | HD | ED | DM | DW | Výber |
|---|
| Meno | Vrhy | Σ | Potomstvo | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ARIMMINUM HORUS | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Jerry Lee z Molu Es | 7 | 6.14 | 43 | 25 (58.14%) | 64% | 8% | 12% | 16% | - |
| Ali Reolup | 12 | 5 | 60 | 25 (41.67%) | 76% | 12% | 4% | 4% | 4% |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 16 | 5.19 | 83 | 21 (25.3%) | 38.1% | 14.29% | 14.29% | 14.29% | 19.05% |
| Atos Heol CS | 7 | 5.43 | 38 | 13 (34.21%) | 46.15% | 7.69% | 15.38% | 23.08% | 7.69% |
| Barry z Doušova dvora CS | 13 | 4.77 | 62 | 6 (9.68%) | 50% | 33.33% | - | 16.67% | - |
| Meno | Potomstvo | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ARIMMINUM HORUS | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Jerry Lee z Molu Es | 43 | 53.49% | 46.51% | 26.09% | 25% | 70.5 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ali Reolup | 60 | 58.33% | 41.67% | 28.57% | 48% | 69.5 cm | 63.7 cm | 107.6 | 54.5 | - | - | - | - |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 83 | 62.65% | 37.35% | 26.92% | 38.71% | 66.9 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Atos Heol CS | 38 | 47.37% | 52.63% | 16.67% | 30% | 66.7 cm | 62.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Barry z Doušova dvora CS | 62 | 50% | 50% | 22.58% | 29.03% | 70 cm | 28.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generácie | Meno | Podiel | % Krv | Dost. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Gar z Rosíkova CS | 0,93508% | 12.5 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Brita od Pavlišina CS | 0,97223% | 12.5 | 25,33% | 17 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,8633% | 12.5 | 12,16% | 19 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Aba Vopa CS | 0,43375% | 9.375 | 12,4% | 15 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 4 | Barry z Doušova dvora CS | 0,82493% | 12.5 | 6,33% | 62 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Bak z Doušova dvora CS | 0,20623% | 9.375 | 6,33% | 31 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Bruna z Banišťa CS | 0,10729% | 7.8125 | 9,86% | 43 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Flit z Rosíkova CS | 0,10829% | 7.8125 | 11,03% | 61 |
| 4 | ♂ 6,6 - ♀ 5,5 | Acarka Bropa CS | 0,30617% | 9.375 | 4,97% | 22 |
| 5 | ♂ 6,6,6 - ♀ 5,5 | Atos z Belešova CS | 0,54145% | 10.9375 | 11,03% | 68 |
| 8 | ♂ 6,6,6,6,6 - ♀ 5,6,6 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,29669% | 14.0625 | 1,36% | 30 |
| 8 | ♂ 6,6,6,6,6 - ♀ 5,6,6 | Ayak z Vlamy CS | 0,31714% | 14.0625 | 8,35% | 38 |
| 30 | ♂ 6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 1,28174% | 36.71875 | 25% | 246 |
| CELKOVÝ COI: | 7,19427% |