| Born: | 14-12-2014 |
| Sex: | Female |
| Registrer: | LO1531200 |
| Microchip: | 380260002338919 |
| Mother: | ASIA |
| Father: | ADE |
| Breeder: | - |
| Owner: | - |
| Nation: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,51% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 83.87 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.14 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
![]() ADE- ED 0COI: 23.61% |
![]() MARKUS- -COI: 20.99% |
![]() ARGOHD B -COI: 19.47% |
![]() Handy od ÚhoštěHD B -COI: 17.40% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
||||
![]() VEDAHD B -COI: 20.13% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
||||
![]() DIUKA PASSO DEL LUPO- -COI: 20.65% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dora Šedá eminence- -COI: 20.75% |
||||
![]() MOON PASSO DEL LUPO- -COI: 23.98% |
![]() CNAYTUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() Uličnice z Molu EsHD B ED 0COI: 19.33% |
![]() OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
UMAHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() ASIAHD A ED 0COI: 20.07% |
![]() GREYWOLF PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
![]() Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
||
Ajša Nemesis CS- -COI: 20.87% |
||||
![]() GLADIAHD B -COI: 20.65% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Heda Oskar DorHD A ED 0COI: 19.07% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
![]() Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
Gáj Jimili CSHD A -COI: 16.44% |
|
Connie Volání roduHD C -COI: 18.16% |
||||
![]() Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
Atos Tinkin dvor CSHD A -COI: 14.34% |
|||
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
![]() Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Ars z Vel'kej Fatry CS- -COI: 25.76% |
||
Bona ze Šedého dolu CS- -COI: 10.56% |
||||
![]() Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
Athos Chocholan- -COI: 19.29% |
|||
Unka z Rosíkova CS- -COI: 30.76% |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KIRA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ASIA | 1 | 6 | 6 | - | - | - | - | - | - |
| Heda Oskar Dor | 6 | 6.83 | 41 | 6 (14.63%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Hera z Rofa | 2 | 5 | 10 | 8 (80%) | 62.5% | 12.5% | 25% | - | - |
| Elba z Rofa | 1 | 6 | 6 | 2 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Unka z Rosíkova CS | 2 | 5 | 10 | - | - | - | - | - | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KIRA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ASIA | 6 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Heda Oskar Dor | 41 | 41.46% | 58.54% | 5.88% | 4.17% | 68 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Hera z Rofa | 10 | 30% | 70% | 33.33% | 71.43% | 67 cm | 62.6 cm | - | 53.7 | - | 108.3 | 54.9 | - |
| Elba z Rofa | 6 | 50% | 50% | 66.67% | 33.33% | 67 cm | 67 cm | - | - | - | - | - | - |
| Unka z Rosíkova CS | 10 | 70% | 30% | - | 100% | - | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | FENDY PASSO DEL LUPO | 1,67933% | 18.75 | 20,03% | 38 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | MIKY PASSO DEL LUPO | 1,74372% | 18.75 | 23,85% | 184 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 4 | CUTT | 0,42305% | 12.5 | 19,76% | 144 |
| 6 | ♂ 4,6,6,6 - ♀ 5,5 | Fehérlófia Dalos Duna | 1,3297% | 17.1875 | 16,83% | 38 |
| 7 | ♂ 4,6,6,7,7 - ♀ 5,6 | Charon Šedá eminence | 0,89125% | 15.625 | 17,24% | 120 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,10937% | 6.25 | 15,75% | 14 |
| 9 | ♂ 5,7,7,7,7 - ♀ 6,6,6,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,16082% | 11.71875 | 12,32% | 32 |
| 7 | ♂ 5,7,7,7 - ♀ 6,6,7 | Dora Šedá eminence | 0,0583% | 9.375 | 20,75% | 25 |
| 4 | ♂ 5,7,7 - ♀ 6 | Juna Hlas divočiny CS | 0,10477% | 6.25 | 11,78% | 34 |
| COI TOTAL: | 6,50029% |