| Dátum narodenia: | 01-10-2014 |
| Pohlavie: | Pes |
| Register: | LO151356 |
| Mikročip: | 380260041404306 |
| Matka: | DORA |
| Otec: | FOG |
| Chovateľ: | CAROSI DAVID PIERLUIGI |
| Majiteľ: | - |
| Pôvod: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,74% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 75.81 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.24 % Powered by WGI LAB | Výber: | - |
| Kontakty: |
![]() FOG- -COI: 21.31% |
![]() FLOYD RED CROW- -COI: 26.72% |
![]() NYOHD B ED 0COI: 20.38% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() AKELADEL PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.13% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
||||
![]() ARIMMINUM HITRINITYHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() EVA- -COI: 22.37% |
![]() TAIGOHD A -COI: 20.03% |
![]() Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|
Ajša Nemesis CS- -COI: 20.87% |
||||
![]() GREY- -COI: 20.65% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() JACKIE- -COI: 19.10% |
![]() RENDYHD B -COI: 19.78% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() ASTRIDHD A -COI: 16.39% |
Ajax ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
|||
Bora Mrazivé ticho- -COI: 14.56% |
||||
![]() DORA- -COI: 27.08% |
![]() BENHUROLIMPALUSHD B -COI: 20.28% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() HAZENA- -COI: 19.38% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() CAMA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() AIDAHD B ED 1COI: 24.74% |
![]() ARUK- -COI: 26.32% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
|
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() HAZENA- -COI: 19.38% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
CAMA- -COI: 18.51% |
||||
![]() JUTA JUNIOR- -COI: 19.06% |
![]() DAREK DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
Fehérlófia Dinon Dánon- -COI: 16.83% |
||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() IUTA- -COI: 17.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Finka z Vlčí pláně CS- -COI: 12.77% |
| Meno | HD | ED | DM | DW | Výber |
|---|
| Meno | Vrhy | Σ | Potomstvo | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BLESK | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FOG | 6 | 4.17 | 25 | 1 (4%) | - | 100% | - | - | - |
| FLOYD RED CROW | 1 | 3 | 3 | - | - | - | - | - | - |
| NYO | 6 | 5.17 | 31 | 2 (6.45%) | 50% | 50% | - | - | - |
| ARIMMINUM LAST NAVARRE | 9 | 6.22 | 56 | 30 (53.57%) | 43.33% | 36.67% | 6.67% | 13.33% | - |
| Grey Wolf z Molu Es | 13 | 6.23 | 81 | 39 (48.15%) | 79.49% | 17.95% | - | - | 2.56% |
| Meno | Potomstvo | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BLESK | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FOG | 25 | 48% | 52% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FLOYD RED CROW | 3 | 66.67% | 33.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| NYO | 31 | 41.94% | 58.06% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM LAST NAVARRE | 56 | 48.21% | 51.79% | 3.7% | - | 69 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Grey Wolf z Molu Es | 81 | 44.44% | 55.56% | 22.22% | 20% | 69.1 cm | 63.1 cm | - | - | - | 107.8 | 53.1 | - |
| Count | Generácie | Meno | Podiel | % Krv | Dost. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | ARIMMINUM LAST NAVARRE | 1,67491% | 18.75 | 20,19% | 56 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | Ambra Vlčí naděje | 0,8944% | 15.625 | 19,57% | 68 |
| 5 | ♂ 5 - ♀ 4,5,5,6 | Charon Šedá eminence | 1,00265% | 17.1875 | 17,24% | 120 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Kama Hlas divočiny CS | 0,22921% | 6.25 | 21,63% | 32 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 7.8125 | 16,21% | 29 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 5,6 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,55404% | 10.9375 | 16,83% | 38 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Juna Hlas divočiny CS | 0,10477% | 4.6875 | 11,78% | 34 |
| 4 | ♂ 6,6 - ♀ 5,6 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,21873% | 7.8125 | 15,75% | 14 |
| CELKOVÝ COI: | 4,89774% |