| Born: | 04-03-2010 |
| Sex: | Female |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Brenna z Kamenaček |
| Father: | Blek z Liehovarského dvora |
| Breeder: | z Heršpic |
| Owner: | - |
| Nation: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 26.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,29% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 83.87 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.31 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Agáta z Heršpic | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Brenna z Kamenaček | 3 | 3.67 | 11 | 3 (27.27%) | 100% | - | - | - | - |
| Heňa Kysucká hviezda | 3 | 6 | 18 | 7 (38.89%) | 57.14% | 28.57% | 14.29% | - | - |
| Céza Kysucká hviezda | 5 | 4 | 20 | 4 (20%) | 75% | - | 25% | - | - |
| Aipa Jimili CS | 5 | 5.2 | 26 | 2 (7.69%) | - | 50% | 50% | - | - |
| Alda od Pavlišina CS | 6 | 5.83 | 35 | 6 (17.14%) | 50% | - | 16.67% | 33.33% | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Agáta z Heršpic | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Brenna z Kamenaček | 11 | 36.36% | 63.64% | 50% | 14.29% | 68 cm | 60 cm | 107.4 | 55.3 | - | 113.3 | 55.8 | - |
| Heňa Kysucká hviezda | 18 | 55.56% | 44.44% | 10% | 37.5% | 66 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Céza Kysucká hviezda | 20 | 50% | 50% | 30% | 30% | 65.3 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aipa Jimili CS | 26 | 46.15% | 53.85% | 41.67% | 35.71% | 67.8 cm | 62.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Alda od Pavlišina CS | 35 | 42.86% | 57.14% | 40% | 50% | 66.3 cm | 55.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Astor Mot'ovský dvor CS | 1,62888% | 18.75 | 4,64% | 60 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Asta od Grandtnerov CS | 1,86019% | 18.75 | 19,86% | 14 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 6 | Candiff Pohostinstvo CS | 0,3933% | 14.0625 | 0,73% | 40 |
| 4 | ♂ 4 - ♀ 5,5,6 | Binc Pohostinstvo CS | 0,58994% | 14.0625 | 0,73% | 62 |
| 21 | ♂ 4,5,5,6,6,6,6,6,6 - ♀ 6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 2,99072% | 33.59375 | 25% | 246 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Beckie z Lisého dvora CS | 0,23376% | 10.9375 | 20,35% | 20 |
| 6 | ♂ 4,5 - ♀ 6,6,7,7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,67585% | 14.0625 | 26,03% | 31 |
| 8 | ♂ 5,6,6,6,7 - ♀ 7,7,7 | Lord z Pohraniční stráže (F3) | 0,04921% | 10.9375 | 0,78% | 68 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Flit z Rosíkova CS | 0,16243% | 5.46875 | 11,03% | 61 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Bruna z Banišťa CS | 0,16093% | 5.46875 | 9,86% | 43 |
| 6 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7,7,7 | Atos z Belešova CS | 0,16243% | 7.8125 | 11,03% | 68 |
| COI TOTAL: | 8,90764% |