| Dátum narodenia: | 16-09-2014 |
| Pohlavie: | Sučka |
| Register: | LO14162855 |
| Mikročip: | 380260002298238 |
| Matka: | SELEN |
| Otec: | YORK |
| Chovateľ: | - |
| Majiteľ: | - |
| Pôvod: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,74% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.85 % Powered by WGI LAB | Výber: | - |
| Kontakty: |
![]() YORK- -COI: 21.70% |
![]() ISMAR- -COI: 24.66% |
![]() DUNCANHD A -COI: 21.78% |
![]() TABORHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
GREY- -COI: 20.65% |
||||
![]() QUERISHD A -COI: 20.00% |
DOBRY DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
|||
Beauty Kazanova stopa- -COI: 18.39% |
||||
![]() BLUMA PASSO DEL LUPOHD A -COI: 19.78% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
Alko Volání roduHD A -COI: 18.97% |
|||
Farna Jimili CS- -COI: 23.91% |
||||
![]() BELL UPIDIGUBBIO- -COI: 20.45% |
![]() ARIMMINUM BIGWAKANWOLFHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Galinka Zlatá PalzHD A ED 0COI: 29.18% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
||
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Amy Zlatá PalzHD B -COI: 27.59% |
Koro z Krotkovského dvoraHD C -COI: 35.55% |
|||
Gerda z RofaHD B -COI: 20.48% |
||||
![]() SELEN- -COI: 21.62% |
![]() FUOCO- -COI: 21.19% |
![]() OMAK PASSO DEL LUPO- -COI: 24.35% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() UMAHD A -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
||||
![]() QUERISHD A -COI: 20.00% |
![]() DOBRY DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
Fehérlófia Dinon Dánon- -COI: 16.83% |
||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() Beauty Kazanova stopa- -COI: 18.39% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Aranka Strážní pes CSHD A -COI: 13.15% |
||||
![]() EDEN PASSO DEL LUPO- -COI: 20.62% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
![]() Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
Atos Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
|
Besi Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
||||
![]() Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dora Šedá eminence- -COI: 20.75% |
||||
![]() Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
![]() Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
Ariel Lobos CS- -COI: 8.95% |
||
Exa Vopa CS- -COI: 12.32% |
||||
![]() Agarka SaberusHD A -COI: 20.03% |
Ax z Kladenské záře CS- -COI: 16.85% |
|||
Deny Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
| Meno | HD | ED | DM | DW | Výber |
|---|
| Meno | Vrhy | Σ | Potomstvo | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EVA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| SELEN | 5 | 6.6 | 33 | 1 (3.03%) | 100% | - | - | - | - |
| EDEN PASSO DEL LUPO | 4 | 5.5 | 22 | 1 (4.55%) | - | 100% | - | - | - |
| Cassandra ze Smaragových vodopádů | 2 | 7.5 | 15 | 3 (20%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Agarka Saberus | 4 | 4.75 | 19 | 6 (31.58%) | 16.67% | - | - | 16.67% | 66.67% |
| Deny Šedá eminence | 1 | 5 | 5 | 1 (20%) | 100% | - | - | - | - |
| Meno | Potomstvo | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EVA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| SELEN | 33 | 66.67% | 33.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| EDEN PASSO DEL LUPO | 22 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Cassandra ze Smaragových vodopádů | 15 | 46.67% | 53.33% | 14.29% | 25% | 67 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Agarka Saberus | 19 | 52.63% | 47.37% | 30% | 11.11% | 69.7 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Deny Šedá eminence | 5 | 60% | 40% | 66.67% | 50% | 67 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generácie | Meno | Podiel | % Krv | Dost. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | QUERIS | 1,67328% | 18.75 | 20% | 24 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | CLOVER | 1,77648% | 18.75 | 18,51% | 91 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,22162% | 10.9375 | 16,83% | 38 |
| 3 | ♂ 4,6 - ♀ 5 | Kama Hlas divočiny CS | 0,45842% | 10.9375 | 21,63% | 32 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 4,6 | Agarka Saberus | 0,11464% | 8.59375 | 20,03% | 19 |
| 4 | ♂ 7 - ♀ 4,6,7 | Colt Zepeř CS | 0,10853% | 9.375 | 13,4% | 81 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 6.25 | 18,08% | 83 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Charon Šedá eminence | 0,11141% | 6.25 | 17,24% | 120 |
| 7 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 5,6,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,16082% | 10.15625 | 12,32% | 32 |
| 6 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,6,7 | Dora Šedá eminence | 0,0583% | 8.59375 | 20,75% | 25 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 6,7 | Farna Jimili CS | 0,05919% | 6.25 | 23,91% | 77 |
| 5 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6,7 | Ariel Lobos CS | 0,10557% | 7.03125 | 8,95% | 42 |
| 5 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6,7 | Exa Vopa CS | 0,10721% | 7.03125 | 12,32% | 24 |
| CELKOVÝ COI: | 5,06852% |