| Né: | 18-06-2005 |
| Sex: | Femelle |
| Registre: | - |
| Microchip: | - |
| Mère: | Elza Křivoklátský Atos |
| Père: | Art Vlčí sen |
| Eleveur: | des Plaines de l'Est |
| Proprietaire: | - |
| Provenance: | FR |
| WOLF BLOOD: | 25.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,14% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 69.35 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.70 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
| Nom | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Nom | Portées | Σ | progéniture | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amara des Plaines de l'Est | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Elza Křivoklátský Atos | 4 | 8 | 32 | 5 (15.63%) | 20% | 40% | 20% | - | - |
| Bora Mabosa CS | 5 | 6.4 | 32 | 10 (31.25%) | 50% | 10% | 40% | - | - |
| Bona Heol CS | 2 | 4 | 8 | 3 (37.5%) | 100% | - | - | - | - |
| Aba Vopa CS | 3 | 5 | 15 | 1 (6.67%) | 100% | - | - | - | - |
| Acarka Bropa CS | 3 | 7.33 | 22 | - | - | - | - | - | - |
| Nom | progéniture | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amara des Plaines de l'Est | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Elza Křivoklátský Atos | 32 | 34.38% | 65.63% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bora Mabosa CS | 32 | 65.63% | 34.38% | 23.81% | 27.27% | 70.6 cm | 66.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bona Heol CS | 8 | 50% | 50% | 25% | 50% | 69 cm | 66.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aba Vopa CS | 15 | 66.67% | 33.33% | 30% | 40% | 70.3 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Acarka Bropa CS | 22 | 50% | 50% | 18.18% | 63.64% | 66.5 cm | 55.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generations | Nom | Contribution | % Sang | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 2 | Bora Mabosa CS | 7,01516% | 37.5 | 15,92% | 32 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,8633% | 15.625 | 12,16% | 19 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | Ariel Lobos CS | 1,26679% | 15.625 | 8,95% | 42 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Exa Vopa CS | 0,42886% | 9.375 | 12,32% | 24 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 4 | Asta z Tondova CS | 0,42438% | 12.5 | 9,99% | 23 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 4 | Gar z Rosíkova CS | 0,46754% | 12.5 | 20,17% | 130 |
| 6 | ♂ 5,5,6,6 - ♀ 4,5 | Barry z Doušova dvora CS | 1,13428% | 18.75 | 6,33% | 62 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | Aba Vopa CS | 0,21687% | 10.9375 | 12,4% | 15 |
| 4 | ♂ 6,6 - ♀ 4,5 | Bak z Doušova dvora CS | 0,30935% | 12.5 | 6,33% | 31 |
| 14 | ♂ 6,6,6,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,5,6,6,6 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,74172% | 20.3125 | 1,36% | 30 |
| 13 | ♂ 6,6,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,5,6,6,6 | Ayak z Vlamy CS | 0,58143% | 18.75 | 8,35% | 38 |
| 24 | ♂ 6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 0,79346% | 25.78125 | 25% | 246 |
| 5 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,6 | Acarka Bropa CS | 0,05103% | 7.8125 | 4,97% | 22 |
| 6 | ♂ 6,7,7,7 - ♀ 5,6 | Atos z Belešova CS | 0,10829% | 8.59375 | 11,03% | 68 |
| 6 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5,6,7 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,10796% | 7.8125 | 10,65% | 33 |
| COI TOTAL: | 14,5104% |