| Born: | 27-12-2004 |
| Sex: | Male |
| Registrer: | LO0572094 |
| Microchip: | - |
| Mother: | PILKA |
| Father: | MULAN PASSO DEL LUPO |
| Breeder: | - |
| Owner: | - |
| Nation: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 27,6% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 69.35 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.09 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JUKON | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| MULAN PASSO DEL LUPO | 3 | 5.33 | 16 | 1 (6.25%) | - | - | 100% | - | - |
| CUTT | 25 | 5.76 | 144 | 44 (30.56%) | 50% | 43.18% | 4.55% | 2.27% | - |
| BURAN DELLA TERRA SELVAGGIA | 4 | 4.25 | 17 | 5 (29.41%) | 20% | 60% | - | - | 20% |
| Fehérlófia Dinon Dánon | 3 | 8.33 | 25 | 1 (4%) | - | 100% | - | - | - |
| Atos ze Šedého dolu CS | 4 | 8 | 32 | 10 (31.25%) | 20% | 20% | 30% | 20% | 10% |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JUKON | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| MULAN PASSO DEL LUPO | 16 | 62.5% | 37.5% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CUTT | 144 | 51.39% | 48.61% | 6.76% | 7.14% | 67.6 cm | 63.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| BURAN DELLA TERRA SELVAGGIA | 17 | 76.47% | 23.53% | 7.69% | - | 64 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Fehérlófia Dinon Dánon | 25 | 56% | 44% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Atos ze Šedého dolu CS | 32 | 53.13% | 46.88% | 11.76% | 53.33% | 69 cm | 63.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 2 | Fehérlófia Dalos Duna | 7,09173% | 37.5 | 16,83% | 38 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 2 | Charon Šedá eminence | 3,56499% | 31.25 | 17,24% | 120 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 3 | Dora Šedá eminence | 0,93272% | 21.875 | 20,75% | 25 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 3 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,85772% | 21.875 | 12,32% | 32 |
| 8 | ♂ 5,6,6,7,7,7 - ♀ 4,5 | Barry z Doušova dvora CS | 1,03116% | 17.96875 | 6,33% | 62 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 4,5 | Gar z Rosíkova CS | 0,46754% | 14.84375 | 20,17% | 130 |
| 7 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 4,5,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,55389% | 14.84375 | 3,4% | 37 |
| 24 | ♂ 6,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,5,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 0,85449% | 28.125 | 25% | 246 |
| 4 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5 | Brita od Pavlišina CS | 0,36459% | 8.59375 | 25,33% | 17 |
| 7 | ♂ 6,7,7,7,7 - ♀ 5,6 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,0989% | 9.375 | 1,36% | 30 |
| 7 | ♂ 6,7,7,7,7 - ♀ 5,6 | Ayak z Vlamy CS | 0,10571% | 9.375 | 8,35% | 38 |
| 4 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5 | Acarka Bropa CS | 0,05103% | 6.25 | 4,97% | 22 |
| 4 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5 | Atos z Belešova CS | 0,05414% | 6.25 | 11,03% | 68 |
| COI TOTAL: | 16,02861% |