CLC-ITALIA.it - Stalloni

Stalloni più prolifici della razza

Soggetto Linea Figli
Rep z Pohraniční stráže (F3) Rep z Pohraniční stráže (F3)

-
-
DM -
DW -
Sarik (Canis Lupus) 245
Will Passo del Lupo z Molu Es Will Passo del Lupo z Molu Es

HD A
ED 0
DM -
DW -
Grey Wolf z Molu Es 233
MIKY PASSO DEL LUPO MIKY PASSO DEL LUPO

HD A
-
DM -
DW -
Fehérlófia Dinon Dánon 184
CUTT CUTT

HD A
-
DM -
DW -
Fehérlófia Dinon Dánon 144
Gar z Rosíkova CS Gar z Rosíkova CS

HD A
-
DM -
DW -
Rep z Pohraniční stráže (F3) 130
Orlík z Rosíkova CS Orlík z Rosíkova CS

-
-
DM -
DW -
Rep z Pohraniční stráže (F3) 127
ARIMMINUM NOUAU ARIMMINUM NOUAU

HD A
ED 0
DM n/n
DW n/n
Eligo z Peronowki 123
Charon Šedá eminence Charon Šedá eminence

HD A
-
DM -
DW -
Gar z Rosíkova CS 120
ARIMMINUM STORM ARIMMINUM STORM

HD A
ED 0
DM n/n
DW -
ARIMMINUM TIMBER WOLF 117
Carr Malý Bysterec Carr Malý Bysterec

HD A
-
DM n/n
DW n/DW
Elbow zo Sennej 112
Amore Mio Srdcerváč Amore Mio Srdcerváč

HD A
ED 0
DM n/n
DW n/DW
Carr Malý Bysterec 112
DUNCAN DUNCAN

HD A
-
DM -
DW -
Dyk Věrný 107
ARIMMINUM NAMANASLU ARIMMINUM NAMANASLU

HD A
ED 0
DM n/n
DW n/n
Eligo z Peronowki 105
INDUK PASSO DEL LUPO INDUK PASSO DEL LUPO

HD A
ED 0
DM -
DW -
MIKY PASSO DEL LUPO 102
Abe z Molu CS Abe z Molu CS

HD C
-
DM -
DW -
Gar z Rosíkova CS 98
Hitt spod Ďumbiera Hitt spod Ďumbiera

HD A
-
DM n/n
DW n/n
Artex Radov dvor 96
Omar z Krotkovského dvora CS Omar z Krotkovského dvora CS

HD B
-
DM -
DW -
Rep z Pohraniční stráže (F3) 95
ARIMMINUM TIMBER WOLF ARIMMINUM TIMBER WOLF

HD A
ED 0
DM n/n
DW -
Milo Ruskov dvor CS 94
Cézar od Pavlišina CS Cézar od Pavlišina CS

-
-
DM -
DW -
Rep z Pohraniční stráže (F3) 91
CLOVER CLOVER

-
-
DM -
DW -
Dik Břevnovská stopa CS 91
Eligo z Peronowki Eligo z Peronowki

HD A
ED 0
DM n/n
DW n/n
Tambury z Rosíkova 91
Milo Ruskov dvor CS Milo Ruskov dvor CS

HD A
-
DM n/DM
DW -
Rep z Pohraniční stráže (F3) 89
Art z Viktoriinej záhrady Art z Viktoriinej záhrady

HD A
ED 0
DM n/n
DW n/n
Carr Malý Bysterec 88
GIASONE OLIM PALUS GIASONE OLIM PALUS

HD A
ED 0
DM -
DW -
Baron spod Ďumbiera 87
BYRON PASSO DEL LUPO BYRON PASSO DEL LUPO

HD A
ED 0
DM n/DM
DW -
MIKY PASSO DEL LUPO 86
Crying Wolf Echo Crying Wolf Echo

HD A
ED 0
DM n/n
DW n/DW
Hitt spod Ďumbiera 84
Amur z Ďáblova kaňonu CS Amur z Ďáblova kaňonu CS

HD A
-
DM -
DW -
Ayak z Vlamy CS 83
Argo Přízrak Karpat Argo Přízrak Karpat

HD A
-
DM n/DM
DW -
Binc Pohostinstvo CS 83
AIKO SIBILLINI AIKO SIBILLINI

HD B
ED 0
DM n/n
DW n/n
MIKY PASSO DEL LUPO 82
Grey Wolf z Molu Es Grey Wolf z Molu Es

HD A
-
DM -
DW -
Amur z Ďáblova kaňonu CS 81
Colt Zepeř CS Colt Zepeř CS

HD A
-
DM -
DW -
Ayak z Vlamy CS 81
VAICKO PASSO DEL LUPO VAICKO PASSO DEL LUPO

HD A
ED 0
DM n/n
DW -
MIKY PASSO DEL LUPO 79
AKAYCASHTATRA AKAYCASHTATRA

HD A
ED 0
DM n/n
DW -
Grey Wolf z Molu Es 77
FORESTA INCANTATA BOROMIR FORESTA INCANTATA BOROMIR

HD A
ED 0
DM n/n
DW n/n
Carr Malý Bysterec 75
Czambor z Vlčího dubu Czambor z Vlčího dubu

HD A
ED 0
DM n/n
DW n/DW
Argo Přízrak Karpat 74
CNAYTUK PASSO DEL LUPO CNAYTUK PASSO DEL LUPO

HD A
ED 0
DM -
DW -
MIKY PASSO DEL LUPO 72
AKI DELLA VITTORIA ALATA AKI DELLA VITTORIA ALATA

HD A
ED 0
DM DM/DM
DW -
Bazilišek Mrazivé ticho 69
Atos z Belešova CS Atos z Belešova CS

-
-
DM -
DW -
Rep z Pohraniční stráže (F3) 68
Blue de la Louve Blanche Blue de la Louve Blanche

HD A
-
DM -
DW -
Tambury z Rosíkova 68
Lord z Pohraniční stráže (F3) Lord z Pohraniční stráže (F3)

-
-
DM -
DW -
Ajax vom alten Pleen (PT) 68
Baron spod Ďumbiera Baron spod Ďumbiera

HD A
-
DM DM/DM
DW -
Omar z Krotkovského dvora CS 67
Crying Wolf Merlin Crying Wolf Merlin

-
-
DM -
DW -
Tambury z Rosíkova 66
EDGAR PASSO DEL LUPO EDGAR PASSO DEL LUPO

HD B
-
DM -
DW -
Dik Břevnovská stopa CS 66
EZECHIELE OLIM PALUS EZECHIELE OLIM PALUS

HD B
ED 0
DM n/DM
DW n/n
Baron spod Ďumbiera 65
Freki Sotis Freki Sotis

HD A
ED 0
DM n/DM
DW n/n
Cäsar von der Wolfsschleife 64
EZRA SI NASCE LUPI DELMONTALE EZRA SI NASCE LUPI DELMONTALE

HD A
ED 0
DM n/n
DW n/n
Cäsar von der Wolfsschleife 63
ARIMMINUM WAHOTS ARIMMINUM WAHOTS

HD A
ED 1
DM -
DW -
Fehérlófia Dinon Dánon 63
Barry z Doušova dvora CS Barry z Doušova dvora CS

-
-
DM -
DW -
Ayak z Vlamy CS 62
Binc Pohostinstvo CS Binc Pohostinstvo CS

-
-
DM -
DW -
Rep z Pohraniční stráže (F3) 62
Cäsar von der Wolfsschleife Cäsar von der Wolfsschleife

HD B
-
DM -
DW -
Milo Ruskov dvor CS 62
COSMO DANIEL ELITE LOTHAR COSMO DANIEL ELITE LOTHAR

HD B
ED 0
DM -
DW -
Charon Šedá eminence 61
Flit z Rosíkova CS Flit z Rosíkova CS

-
-
DM -
DW -
Rep z Pohraniční stráže (F3) 61
Ali Reolup Ali Reolup

HD A
-
DM n/DM
DW -
Amur z Ďáblova kaňonu CS 60
Erik z Věrné smečky Erik z Věrné smečky

HD A
-
DM n/n
DW -
Bref od Tištínského potoka 60
Crying Wolf Volos Crying Wolf Volos

HD A
-
DM -
DW -
Crying Wolf Galiba 60
COSMO DANIEL ELITE JUPITER COSMO DANIEL ELITE JUPITER

-
-
DM -
DW -
60
Astor Mot'ovský dvor CS Astor Mot'ovský dvor CS

-
-
DM -
DW -
Nuk z Pohraniční stráže 60
ARIMMINUM PRINZDRAKON ARIMMINUM PRINZDRAKON

HD A
ED 0
DM n/DM
DW -
Grey Wolf z Molu Es 60
CHEWBE CHEWBE

HD A
ED 0
DM n/n
DW n/n
Eligo z Peronowki 58
Ognyan Montale Girios dvasia Ognyan Montale Girios dvasia

HD A
ED 0
DM n/n
DW n/n
Cäsar von der Wolfsschleife 58
Exor von der Wolfsranch Exor von der Wolfsranch

HD A
-
DM n/n
DW -
Eligo z Peronowki 57
MORAVIA MORAVIA

HD A
ED 0
DM n/n
DW n/DW
Borko Kollárov dvor 56
ARIMMINUM LAST NAVARRE ARIMMINUM LAST NAVARRE

HD A
ED 0
DM n/n
DW -
Grey Wolf z Molu Es 56
Cord Šedá eminence Cord Šedá eminence

HD A
-
DM -
DW -
Rep z Pohraniční stráže (F3) 56
Bary z Rosíkova CS Bary z Rosíkova CS

-
-
DM -
DW -
Rep z Pohraniční stráže (F3) 55
EDGARDWOLF EDGARDWOLF

-
-
DM -
DW -
Adon Irpruš 55
Teutatis z Molu Es Teutatis z Molu Es

-
-
DM -
DW -
Nord Šedá eminence 55
Yipon z Peronowki Yipon z Peronowki

HD A
-
DM n/n
DW n/DW
Derek Dakmat 55
HERZ PASSO DEL LUPO HERZ PASSO DEL LUPO

-
-
DM -
DW -
MIKY PASSO DEL LUPO 54
Dan Balmar CS Dan Balmar CS

-
-
DM -
DW -
Rep z Pohraniční stráže (F3) 54
Caspar Grey Diamond Caspar Grey Diamond

HD B
ED 0
DM n/n
DW n/n
Akim Slnečný dvor 54
Crying Wolf Chester Crying Wolf Chester

-
-
DM -
DW -
Rep z Pohraniční stráže (F3) 54
FAOL ZOHAN FAOL ZOHAN

HD A
ED 0
DM n/n
DW -
Grey Wolf z Molu Es 54
Ajax od Tištínského potoka Ajax od Tištínského potoka

HD A
-
DM -
DW -
Atos ze Šedého dolu CS 54
KRIS KRIS

HD A
ED 0
DM -
DW -
DREDO 53
Ertrael II z Peronówki Ertrael II z Peronówki

HD A
ED 0
DM n/n
DW n/n
Eligo z Peronowki 53
Alan Břevnovská stopa CS Alan Břevnovská stopa CS

HD A
-
DM -
DW -
Ben z Vlčí pláně CS 53
Chrop z Kladenské záře CS Chrop z Kladenské záře CS

HD B
-
DM -
DW -
Argos z Doušova dvora CS 53
DENVER DELLA VITTORIA ALATA DENVER DELLA VITTORIA ALATA

HD A
ED 0
DM n/DM
DW n/n
AKI DELLA VITTORIA ALATA 53
Nord Šedá eminence Nord Šedá eminence

HD A
-
DM -
DW -
Ayak z Vlamy CS 52
LUPO LUPO

HD A
ED 0
DM -
DW -
Charon Šedá eminence 52
ARIMMINUM OLCAN ARIMMINUM OLCAN

HD A
ED 0
DM n/n
DW n/n
Eligo z Peronowki 52
Eury z Peronowki Eury z Peronowki

HD A
ED 0
DM n/DM
DW -
Tambury z Rosíkova 51
HYPNO HYPNO

HD A
ED 0
DM n/n
DW n/n
Eligo z Peronowki 51
Dak z Rosíkova Dak z Rosíkova

HD A
-
DM -
DW -
Bux z Krotkovského dvora CS 51
Avatar z Chtelnických lesov Avatar z Chtelnických lesov

HD A
-
DM n/n
DW n/n
Carr Malý Bysterec 51
Whispering Wolf Ashkii Whispering Wolf Ashkii

HD A
ED 0
DM n/n
DW n/n
Borko Kollárov dvor 50
Baker Šedá eminence Baker Šedá eminence

HD A
-
DM -
DW -
Gar z Rosíkova CS 50
Berserker z Peronowki Berserker z Peronowki

HD A
ED 0
DM -
DW -
Omar z Krotkovského dvora CS 50
Hoppe Raaf van Rijneckerhof Hoppe Raaf van Rijneckerhof

-
-
DM -
DW -
Grey Wolf z Molu Es 50
Bary z Ponického dvora Bary z Ponického dvora

HD B
-
DM -
DW -
Gar z Rosíkova CS 49
AMOR PASSO DEL LUPO AMOR PASSO DEL LUPO

HD A
ED 0
DM -
DW -
MIKY PASSO DEL LUPO 49
Arne z Města Henbrštajnů Arne z Města Henbrštajnů

HD B
-
DM -
DW -
Ayak z Vlamy CS 49
Batt Malý Bysterec Batt Malý Bysterec

HD A
-
DM -
DW -
Milo Ruskov dvor CS 49
Dyk Věrný Dyk Věrný

-
-
DM -
DW -
Adon Irpruš 48
ARIMMINUM BIGWAKANWOLF ARIMMINUM BIGWAKANWOLF

HD A
ED 0
DM n/n
DW n/n
Grey Wolf z Molu Es 48
AMAROK ARIMMINUM -Mazzoni- AMAROK ARIMMINUM -Mazzoni-

HD B
ED 0
DM n/n
DW -
MIKY PASSO DEL LUPO 48
Arek Malý Bysterec Arek Malý Bysterec

HD A
-
DM -
DW -
Milo Ruskov dvor CS 48
Utukku z Peronowki Utukku z Peronowki

HD A
ED 0
DM n/DM
DW n/n
Akim Slnečný dvor 48
Jassper Malý Bysterec Jassper Malý Bysterec

HD A
-
DM n/n
DW n/n
Eligo z Peronowki 46
Cagi od Úhoště Cagi od Úhoště

HD A
-
DM -
DW -
46
Aris Hlas divočiny CS Aris Hlas divočiny CS

HD C
-
DM -
DW -
Binc Pohostinstvo CS 46
Q-AKU LUPI DEL MONTALE Q-AKU LUPI DEL MONTALE

HD A
ED 0
DM n/n
DW n/DW
Blek z Liehovarského dvora 46
Ajax Břevnovská stopa CS Ajax Břevnovská stopa CS

HD C
-
DM -
DW -
Ben z Vlčí pláně CS 46
Enor Malý Bysterec Enor Malý Bysterec

HD A
-
DM -
DW -
Rep z Pohraniční stráže (F3) 45
RENDY RENDY

HD B
-
DM -
DW -
Dik Břevnovská stopa CS 45
Doran z Ponického dvora Doran z Ponického dvora

HD B
-
DM -
DW -
Gar z Rosíkova CS 45
Ikar z Krotkovského dvora CS Ikar z Krotkovského dvora CS

HD A
-
DM -
DW -
Rep z Pohraniční stráže (F3) 45
Perkun z Peronowki Perkun z Peronowki

HD B
ED 0
DM n/n
DW -
Cäsar von der Wolfsschleife 44
Bajkal z Banišťa CS Bajkal z Banišťa CS

-
-
DM -
DW -
Rep z Pohraniční stráže (F3) 44
Adon Irpruš Adon Irpruš

HD A
-
DM -
DW -
Ben z Vlčí pláně CS 43
Dion Dór Dion Dór

-
-
DM -
DW -
43
Jerry Lee z Molu Es Jerry Lee z Molu Es

HD A
ED 0
DM n/n
DW -
Ali Reolup 43
TIMBER TIMBER

-
-
DM -
DW -
ARIMMINUM TIMBER WOLF 43
COSMO DANIEL ELITE EVARISTO COSMO DANIEL ELITE EVARISTO

HD B
ED 0
DM -
DW -
Charon Šedá eminence 42
Baladin Arqeva Baladin Arqeva

HD A
ED 0
DM n/n
DW n/n
Tambury z Rosíkova 42
GLOCK ARIAN PASSO DEL LUPO GLOCK ARIAN PASSO DEL LUPO

HD B
ED 0
DM n/n
DW n/n
Grey Wolf z Molu Es 42
Káj z Rosíkova CS Káj z Rosíkova CS

-
-
DM -
DW -
Rep z Pohraniční stráže (F3) 42
Cony Vnuci Karpat CS Cony Vnuci Karpat CS

HD A
-
DM -
DW -
Gar z Rosíkova CS 42
Beny Radov dvor Beny Radov dvor

HD C
-
DM -
DW -
Tambury z Rosíkova 42
CHEOPE CHEOPE

HD A
ED 0
DM n/DM
DW n/DW
CUTT 42
Ariel Lobos CS Ariel Lobos CS

-
-
DM -
DW -
Ayak z Vlamy CS 42
Urobach z Peronowki Urobach z Peronowki

HD A
ED 0
DM n/n
DW n/n
Akim Slnečný dvor 42
ARIMMINUM SUNRISE ARIMMINUM SUNRISE

HD C
-
DM n/n
DW -
ARIMMINUM TIMBER WOLF 41
Ares z Vel'kej Fatry CS Ares z Vel'kej Fatry CS

-
-
DM -
DW -
Rep z Pohraniční stráže (F3) 41
ARAGORN ARAGORN

HD A
ED 0
DM n/n
DW -
MIKY PASSO DEL LUPO 41
Crying Wolf Murad Crying Wolf Murad

HD B
ED 0
DM -
DW -
Carr Malý Bysterec 41
GLADIO DELLA VITTORIA ALATA GLADIO DELLA VITTORIA ALATA

HD A
ED 0
DM n/n
DW -
MIKY PASSO DEL LUPO 41
Volker Vieno kraujo Volker Vieno kraujo

HD A
ED 0
DM n/n
DW n/n
Enor Malý Bysterec 40
Corgoň Vlčí démon Corgoň Vlčí démon

HD B
-
DM n/n
DW n/n
Blek z Liehovarského dvora 40
Fas Lupus Bohemia Genao Fas Lupus Bohemia Genao

HD A
-
DM n/DM
DW n/DW
Dak z Rosíkova 40
Ferral z Deštné hory Ferral z Deštné hory

HD A
ED 0
DM n/n
DW -
Amor Gabčov dvor 40
Crying Wolf Yvain Crying Wolf Yvain

HD A
ED 0
DM DM/DM
DW -
Milo Ruskov dvor CS 40
Candiff Pohostinstvo CS Candiff Pohostinstvo CS

-
-
DM -
DW -
Rep z Pohraniční stráže (F3) 40
GELSOMINO GELSOMINO

-
-
DM -
DW -
Alfa des Mille Vallées 40